comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Flaş! Ali Koç tribünlere gidip ne söyledi?

30 Eylül 2018, Pazar 21:33
FB Haber: Flaş! Ali Koç tribünlere gidip ne söyledi?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Çaykur Rizespor maçının ilk yarısında soyunma odasına inmek durumunda kalmıştı. Ali Koç'un karşılaşma sonrasında ise Fenerbahçe tribünlerine giderek özür dilediği iddia edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Çaykur Rizespor deplasamanından istediği skoru alamadı. Sarı lacivertli takım ilk yarıda yediği 3 golle mücadeleden 3-0'lık ağır yenilgi ile ayrıldı. Sarı lacivertli takım aldığı bu yenilgi ile 7 puanla 14. sırada yer aldı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç karşılaşmanın ilk yarısında soyunma odasına inerken karşılaşma sonrasında da Fenerbahçe tribünlerine gitti ve özür diledi.


Fenerbahçe Haber: Flaş! Ali Koç tribünlere gidip ne söyledi?


Fenerbahçe'de kötü gidişat devam ediyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ilk yarıda yenilen 3 golden sonra soyunma odasına inmek zorunda kaldı. Ali Koç'un mücadele sonrasında da tribünlere giderek özür diledi. Ali Koç, Fenerbahçeli futbolcuların üzerlerindeki formanın ağırlığının farkında olmadığını belirtirken şu sözleri ifade etti;

''SABREDİN DİYEMİYORUM ARTIK SİZE ''
''Ne deseniz haklısınız. Dediğiniz gibi bu forma kutsaldır. Bu formanın kutsallığının farkında değiller. Sabredin de demiyorum. Öyle ya da böyle başarılı olacağız."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!