comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe'de Şekip Mosturoğlu'ndan Beşiktaş ve Galatasaray'a olay gönderme

09 Mayıs 2018, Çarşamba 14:14
FB Haber: Fenerbahçe'de Şekip Mosturoğlu'ndan Beşiktaş ve Galatasaray'a olay gönderme

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş ve Galatasaray'a göndermelerde bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş ve Galatasaray'a mesaj gönderdi. Ziraat Türkiye Kupası'nda finale hak ederek çıktıklarını belirten Mosturoğlu, ligde de şampiyon olacaklarına inandığını söyledi.
 

Fenerbahçe Haberleri: Şekip Mosturoğlu'ndan Beşiktaş ve Galatasaray açıklaması


Vatan Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Şekip Mosturoğlu şunları söyledi:

"Son düdüğe kadar şampiyonluk şansımız devam ediyor. Sonuna kadar kovalayacağız. Taraftarlarımızın tek bir vücut olup coşkuyla kenetlenerek şampiyonluk için takımımızı son düdüğe kadar desteklemeleri gerekiyor. Geçmişte olduğu gibi taraftarımızla birlikte çok büyük zaferler elde etmiştik, yine taraftarlarımızla futbolcularımız birlik olursa bu şampiyonluk yarışının en iddialı takımlarından bir tanesi biziz. G.Saray son dakikaya kadar nefesimizi ensesinde hissedecek. Son dakikaya kadar şampiyonluk şansımızı sürdüreceğiz.  Camianın da şampiyon olacağımız yönünde hissiyatı var. İki defa son maçta şampiyonluğu kaybetmiştik. Benim de hissiyatım sanki son maçta kazanacağımız gibi. İnşallah öyle bir durum gerçekleşir ve camia daha büyük bir mutluluk yaşar. İnşallah şampiyon oluruz.
Camia olarak sıkıntılı atlattığımız bir sezon sonunda, halen 2 kupaya talip durumdayız. Özellikle Ziraat Türkiye Kupası'nda final, anamızın ak sütü gibi hak ederek ulaştığımız bir nokta. Akhisar çok iyi bir takım, bu sezon bunu net olarak gösterdiler. Hocamıza ve futbolcu grubumuza güveniyoruz. İnşallah kupayla döneceğiz Diyarbakır'dan."

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"