comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe'de Neustadter - Skrtel için Cocu'nun kararı

12 Temmuz 2018, Perşembe 23:15
FB Haber: Fenerbahçe'de Neustadter - Skrtel için Cocu'nun kararı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, İsviçre kampında gerçekleşen çalışmaların ardından yeni sezonda Neustadter ile Skrtel ikisini bir arada düşünmüyor. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde kadro planını yapıyor. Hollandalı teknik adam kadroda ilk değişikliği savunmada yapacak. Neustadter - Skrtel ikilisini bozmayı planlayan Cocu, takımdaki değişimi savunmadan başlatarak kendi felsefesini oturtmayı hedefliyor. 


Fenerbahçe'de transfer haberleri (12 Temmuz 2018 Perşembe)


Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Cocu, İsviçre kampında takımını yakından tanımak için çalışmalarını sürdürürken, özellikle oyunu geriden başlatma konusuna verdiği önem kadar savunma oyuncularının ağır olmasından dolayı Neustadter ile Skrtel ikilisini yeni sezonda bir arada düşünmüyor. Hollandalı futbolcu özellikle savunma arkasına atılan toplardan dolayı iki futbolcunun da ağır kalmasından dolayı yönetime verdiği raporda savunmaya daha hızlı bir oyuncu istedi. 

Fenerbahçe yönetimi ise Cocu'nun raporu doğrultusunda savunma hattına daha hızlı bir oyuncu transferi için çalışmalarına başladı. Hollandalı teknik adamın burada farklı formüller üzerinde de arayışlara gitmesi bekleniyor. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"