comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe'de görev dağılımı yapıldı! 2. Başkan Semih Özsoy

27 Haziran 2018, Çarşamba 10:25
FB Haber: Fenerbahçe'de görev dağılımı yapıldı! 2. Başkan Semih Özsoy

Fenerbahçe'de yeni yönetimin görev dağılımı nihayet yapıldı. İkinci başkan olarak Semih Özsoy görevlendirildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de görev dağılımı nihayet gerçekleştirildi. Yeni yönetimin seçilmesinin ardından uzun süre geçmiş olmasına rağmen, yoğunluk nedeniyle bu konuda bir toplantı yapılamamıştı. Dün yapılan yönetim kurulu toplantısı ile görev dağılımı da gerçekleştirilmiş oldu. 2. adam Semih Özsoy olarak belirlendi.


Fenerbahçe Haberleri: Semih Özsoy'un görevi ne olacak?


Fenerbahçe'de Haziran ayının başında yapılan seçimlerde Aziz Yıldırım'a karşı tarihi bir zaferle kazanan Başkan Ali Koç, yönetim kurulunda görev dağılımını da gerçekleştirdi. Ali Koç'un seçim sürecinde sürekli olarak ön plana çıkardığı isim olan Semih Özsoy, Başkan Vekili olarak görevlendirildi. Ayrıca Aziz Yıldırım döneminde de bir süre Basketbol Şubesinden sorumlu olan Özsoy, bu dönemde de Basketboldan sorumlu olacak.
 

Semih Özsoy kimdir?


Semih Özsoy, 29 Nisan 1968 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Öğrenimini Yüksek Lisans düzeyinde tamamlayan Semih Özsoy, sanayi ve tekstil iş kolunda ilerlemektedir. Fenerbahçe Spor Kulübü'nde 2013 yılına kadar basketbol şube sorumlusu görevini üstelenen Semih Özsoy, evli ve 2 çocuk babasıdır.


Ali Koç Semih Özsoy için ne demişti?


Bu yola çıkarken Burhan Karaçam'a gittim, "Var mısın" dedim. "Sonuna kadar varım" dedi. Finansal çalışmalar yaptık. Hep onu çalıştık. Semih Özsoy ile yönetim kurulundaydık. Onunla çok da haşır neşir değildik, taa ki 3 Temmuz'u yaşayıncaya kadar.  Huzurlarınızda bir kez daha Semih Özsoy ve Burhan Karaçam'a teşekkür ediyorum. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.