comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe'de gönderilecek futbolcular kimler? Comolli biletleri kesiyor!

24 Temmuz 2018, Salı 09:29
FB Haber: Fenerbahçe'de gönderilecek futbolcular kimler? Comolli biletleri kesiyor!

Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi gelen oyuncular kadar giden oyuncular da olacak. Yapılan kamp çalışmalarının ardından Damien Comolli ve teknik heyet gidecek isimleri belirledi.

FutbolArena - Fenerbahçe, yeni sezon öncesinde gelecek yeni transferlerin peşinde koşarken bir yandan da takımdan ayrılacak isimler belirlendi. Damien Comolli tam 8 futbolcunun biletini kesti.


FB Transfer Haberleri: Fenerbahçe'den ayrılacak isimler 


Fenerbahçe'de sezonun başlamasına 3 haftadan az bir süre kala takımdan gönderilmesi planlanan 8 isim belirlendi. İşte gönderilecek olan 8 isim.

Bu isimlerden ilki Rapaiç'in oğlu olan Boris Rapaiç, ikincisi altyapı kalecilerinden Anıl Demir, üçüncüsü yine altyapı oyuncularından Andreas Kilit, dördüncüsü Abdurrahman Canlı, 5.'si geçen sezon Aykut Kocaman'ın zaman zaman şans verdiği Caner Koca, 6.'sı Erdi Şehit, 7.'si geçen sezonlarda alt liglere kiralanan ve beklenen çıkışı yapamayan Ramazan Civelek. Son isimse Adenis Shala olacak. 
FENERBAHÇE'DE KAMP KRİZİ

Öte yandan Fenerbahçe 27 Temmuz Cuma günü Altınordu ile Bornova Belediyesi Stadı'nda bir dostluk maçı yapacak. Sarı Lacivertlilerin İzmir'de yaklaşık 3 gün boyunca yapacağı kamptan futbolcuların sonradan haberinin olması ufak çaplı bir krize neden oldu. 

Fenerbahçe'de ilk etap kamp çalışmalarının tamamlanmasının ardından futbolcular, 27 Temmuz'da Altınordu ile oynanacak hazırlık maçının duyurusuyla birlikte İzmir kampından haberdar oldu. Takımdaki bazı futbolcular ise bu duruma şaşırdı.
Türkiye'deki aşırı sıcak hava nedeniyle futbolcular yurt dışında daha serin bir yerde kamp yapılmasını beklerken, Altınordu ile oynanacak hazırlık maçının duyurusundan sonra kısa süreli İzmir kampından haberdar olan bazı futbolcular bu durumu eleştirdi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"