comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe'de Fabian kararı için Comolli'ye; 'Amatörce'

29 Ağustos 2018, Çarşamba 10:52
FB Haber: Fenerbahçe'de Fabian kararı için Comolli'ye; 'Amatörce'

Fenerbahçe'nin Fabian transferinden vazgeçmesiyle ilgili spor yorumcusu Gürcan Bilgiç değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında Frankfurt takımında forma giyen Marco Fabian'ı İstanbul'a getirmiş ancak yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma sağlayamamıştı. Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, taraftarların da eleştirdiği Fabian'ın sakatlık nedeniyle transfer edilmediği fikrine katılmadığını söyledi. 
 

Fenerbahçe Transfer: Fabian, Fenerbahçe'ye neden transfer olmadı?


Sabah Gazetesi'ne değerlendirmelerde bulunan Gürcan Bilgiç şunları söyledi:

"Oyuncuyla görüşüp Türkiye'ye davet eden Comolli. Dolayısıyla transfer dinamiklerinden uzak, gerçekten de amatörce verilmiş bir karar. Sanıyorum Giuliano gittikten sonra o boşluğu doldurmak adına menajer videoları izlenerek böyle bir hamle yapıldı. Ben işin içinde sakatlık olduğunu düşünmüyorum. Çünkü bir ay önce bu futbolcu Dünya Kupası'nda sahadaydı. Fenerbahçeli yöneticiler, çok doğru ve sağlıklı düşünüp yerinde bir ret kararı aldılar. Başınızda bu kadar sorun varken yenisini eklemenin anlamı yok."
"COMOLLI AYAKTA UYUMUŞ"

Sabah Gazetesi'nin bir diğer yazarı Murat Özbostan da Damien Comolli'yi eleştirerek şunları söyledi:

"Comolli, Türk basınını okumuyor diyelim. Fenerbahçe'de futboldan anlayan bir yönetici de Comolli'ye, "Adamla ilgili bir sürü iddialar ve vukuatları var" demez mi? Fabian bir baktık havalimanına inmiş, eline Fenerbahçe atkısı verilmiş. Comolli resmen ayakta uyumuş.

Comolli, F.Bahçe'de bütün futbolcuları satmaya çalışıyor. Cocu ise mesela Giuliano ve Souza'nın gitmesini istemedi. Fabian transferinden de haberi olduğunu sanmıyorum. Buna iletişim sorunu mu var diyelim, yoksa Hollandalı hocanın istemediği şeyler yapıldığı için bir kırgınlık mı var diyelim, adını tam koyamıyorum."

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"