comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe'nin 28 kişilik kadrosu açıklandı

14 Eylül 2018, Cuma 12:34
FB Haber: Fenerbahçe'nin 28 kişilik kadrosu açıklandı

Fenerbahçe'nin TFF'ye bildirdiği 28 kişilik kadro açıklandı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 2018/19 sezonunda Fenerbahçe'nin 28 kişilik kadrosunda yer alan futbolcular belli oldu. TFF'den yapılan açıklamada sarı lacivertlilerin bildirdiği liste paylaşıldı. Fenerbahçe'de Carlos Kameni ve Ozan Tufan kadroda yer almazken Nabil Dirar 28 kişi arasında yer aldı. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'nin 28 kişilik TFF kadrosu


TFF, Süper Lig takımlarının 28 kişilik kadrolarını paylaştı. Fenerbahçe'de durumu en çok merak edilen isim Nabil Dirar'dı. Başkan Ali Koç'un kadroya alınmadığını söylediği ancak ertesi gün Damien Comolli'nin "Kadroda yer alıyor" dediği Dirar, resmi olarak TFF'ye bildirilen 28 oyuncu arasında kendine yer buldu. 

Sarı lacivertli takımda Carlos Kameni ve Ozan Tufan ise listede yer almadı.
BERKE ÖZER VE FERDİ KADIOĞLU NEDEN YAZILMADI?

Fenerbahçe'nin 28 kişilik kadrosu içerisinde yer almayan Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer'in ise 1998 doğumlu ve üstü oyuncuların kadroya yazılma zorunluluğu olmadan oynayabilecek olması nedeniyle listede yer almadığı belirtildi. Genç futbolcular, Süper Lig'de görev verilmesi halinde forma giyebilecek.

İŞTE FENERBAHÇE'NİN KADROSUSarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.