comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe'de Ali Koç ile ne değişecek?

04 Haziran 2018, Pazartesi 09:40
FB Haber: Fenerbahçe'de Ali Koç ile ne değişecek?

Fenerbahçe'de başkanlığa seçilen Ali Koç'un seçim sürecindeki vaatleri neydi? Ali Koç, Fenerbahçe'de neleri değiştirecek?

FutbolArena - Fenerbahçe'de başanlık seçimleri yapıldı ve Ali Koç tarihi bir oy farkıyla kazanarak kulübün yeni başkanı oldu. Ali Koç'un seçim sürecinde camiaya sunduğu vaatler neydi? Ali Koç, Fenerbahçe'de neleri değiştirecek? 
 

FB Haber: Ali Koç, Fenerbahçe'ye ne kadar para verecek?


Ali Koç'un seçim sürecinde en dikkat çeken vaadi kulübe hibe edeceği para oldu. Kongrede Aziz Yıldırım'ın, "Sponsorluklarla birlikte 150 milyon Euro veriyorum" demesinin ardından söz alan Ali Koç, "Siz ne veriyorsanız 1 fazlasını veriyorum" demişti. Ali Koç'un kulübe vereceği maddi desteğin tutarı merak ediliyor. 

FUTBOL AKADEMİLERİ KURULACAK
Ali Koç'un seçim sürecinde öne çıkan diğer vaatleri arasında sponsorluklarla kulübe dev gelirler yaratmak ve altyapı konusunda futbol okulları açarak dünya çapında konuşulacak futbol akademileri kurmak oldu. 
Ali Koç'un en önemli projeleri arasında futbol takımının başına sportif direktör getirmekti. Ali Koç bu görev için Damien Comolli ile anlaştı ve Fransız futbol adamı 1-2 gün içerisinde Türkiye'ye gelecek.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)