comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe, Luis Enrique ile anlaştı mı?

04 Haziran 2018, Pazartesi 10:09
FB Haber: Fenerbahçe, Luis Enrique ile anlaştı mı?

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un teknik direktör olarak Luis Enrique ile anlaştığı iddia edildi. FutbolArena'nın ulaştığı son bilgiler haberimizde.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de başkanlık seçimini tarihi bir farkla kazanarak kulübün yeni başkanı olan Ali Koç'un teknik direktör olarak takımın başına getireceği isim merak ediliyor. Aykut Kocaman hakkında övgü dolu ifadeler kullanan ancak çalışıp çalışmayacağı konusunda net ifadeler kullanmayan Ali Koç'un görüştüğü isimlerden biri de Luis Enrique oldu. 
 

Fenerbahçe Transfer: Luis Enrique, Fenerbahçe'nin teknik direktörü olacak mı?


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un teknik direktör olarak Luis Enrique ile anlaşıp anlaşmadığı merak ediliyordu. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Ali Koç, Luis Enrique ile bir görüşme gerçekleştirdi fakat İspanyol teknik adam Türkiye'ye gelmek istemedi. Kariyerinde Celta Vigo, Barcelona ve Roma'da çalışan Luis Enrique, Fenerbahçe'nin teklifine olumlu bakmadı. 


Fenerbahçe'nin sportif direktörü Comolli ne zaman gelecek?


Fenerbahçe'de futbol takımının başına sportif direktör getirmek isteyen Ali Koç, bir süre önce Damien Comolli ile anlaşma sağlamıştı. Arsenal ve Liverpool gibi kulüplerde görev alan Damien Comolli 1-2 gün içerisinde Türkiye'ye gelecek. 5 Haziran Salı günü mazbatasını alarak göreve resmen başlayacak olan Ali Koç'un ilk işi sportif direktör Damien Comolli'yi açıklamalak olacak. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)