comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe kaç transfer yapacak? Comolli teşhisi koydu

17 Haziran 2018, Pazar 10:33
FB Haber: Fenerbahçe kaç transfer yapacak? Comolli teşhisi koydu

Fenerbahçe transfer haberleri son derece hareketli. Ali Koç ve Damien Comolli yeni ve güçlü bir Fenerbahçe kurmak için çalışıyor. Peki, kaç transfer yapacaklar?

Fenerbahçe transfer haberleri bu yaz en dikkat çeken haberler olacak gibi görünüyor. Ali Koç önderliğinde yeni bir döneme hazırlanan Fenerbahçe'de Damien Comolli geleceğin takımını kurguluyor ve bu yaz Fenerbahçe için çok sayıda transfer gündemde. Fenerbahçe transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edebilirsiniz.


FB Haberleri: Fenerbahçe'de hangi pozisyonlara transfer yapılacak?


Fenerbahçe yeni sezon öncesinde transfere öncelik vermiş durumda. Sabah'ın haberine göre sarı-lacivertli ekibin maçlarını en ince ayrıntısına kadar araştıran Comolli ve Cocu'nun, mevcut oyuncuları ve takviye yapılması gereken noktaları bir bir belirlediği öğrenildi.

Bu çalışmalar neticesinde 5'i acil olmak üzere 8 transferin gerektiğine karar veren ikili, takımda öncelikli ihtiyacın kaleci, stoper, orta saha, sol açık ve santrfor olduğunu düşünüyor. Bu bölgelere kesin olarak yeni isimler alınacak. Sağ-sol bek ve sağ açık için ise mümkün olursa takviye yapılacak. 
Fenerbahçe şimdiye kadar transfer yapmazken, Jose Fernandao'yu sattı ve Vincent Janssen'in de kiralık sözleşmesi sona erdi. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"