comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Fenerbahçe Barcelona ile hazırlık maçı oynayacak

05 Haziran 2018, Salı 23:33
FB Haber: Fenerbahçe Barcelona ile hazırlık maçı oynayacak

Fenerbahçe'de yeni Başkan Ali Koç ve yönetim kurulu mazbatasını aldı. Ali Koç'tan ilk hamle geldi. Fenerbahçe, yeni sezonda İspanya La Liga takımlarından Barcelona ile İstanbul'da hazırlık maçı oynayacak. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de yeni Başkan Ali Koç, 5 Haziran 2018 Salı günü Ülker Stadı'nda mazbatasını aldı. Ali Koç mazbata töreninde taraftarların önünde bir konuşma yaparak yeni döneme dair beklentilerini, hedeflerini anlattı. 


Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı


Öte yandan Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkanlığı döneminde ilk flaş gelişme yaşandı. Fenerbahçe yeni sezon öncesinde Barcelona ile hazırlık maçı oynayacak. Sarı Lacivertliler Barcelona ile hazırlık maçı oynayacak. 


Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçı ne zaman?


Fenerbahçe'nin Barcelona ile oynayacağı hazırlık maçının ise tarihi henüz netleşmedi. Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe Başkanı ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, geçtiğimiz aylarda Barcelona'nın Beko ile yaptığı sponsorluk anlaşmasını 3 yıl daha uzatan sözleşmeye imza atmıştı.

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç önderliğinde Barcelona ile hazırlık maçı yapılması konusunda Katalan ekibiyle anlaşma sağlandı ve bu dev müsabaka İstanbul'da olacak. Fenerbahçe - Barcelona hazırlık maçının tarihi ise henüz kesinleşmedi. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)