comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Erman Toroğlu'nun 3 Temmuz sözlerine cevap! Canlı yayında...

26 Ağustos 2018, Pazar 11:43
FB Haber: Erman Toroğlu'nun 3 Temmuz sözlerine cevap! Canlı yayında...

Göztepe - Fenerbahçe maçının ardından A Spor'da Erman Toroğlu'nun 2010/11 sezonuna dair yaptığı yorumların ardından İlker Yağcıoğlu'nun cevabı üzerine stüdyoda kısa süreli gergin anlar yaşandı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 3. haftasında oynanan Göztepe - Fenerbahçe maçının ardından A Spor canlı yayında Erman Toroğlu, 2010/11 sezonundan bahsetti. Toroğlu, 2010/11 sezonunda Trabzonspor'un haklı olduğunu ve bugün de aynı şeyleri savunduğunu söyledi.


Göztepe 1-0 Fenerbahçe Erman Toroğlu A Spor yorumları


Erman Toroğlu'nun bu yorumları üzerine İlker Yağcıoğlu cevap verince, stüdyoda kısa süreli gergin dakikalar yaşandı. 

O gün de söylüyorum, bugün de söylüyorum. Hep şaibeliydi. Bakın, Trabzonspor 2010/11 sezonunda sonuna kadar haklıydı. Dönenler var, beni ilgilendirmiyor. Trabzonspor o sene %100 haklıydı. O günden beri aynı fikirdeyim. 1 sene önce yaptığım yorum, 1 sene sonra tapelerde var. Ben müneccim miyim? Beni organizeye çağırdılar. Tapeler gözümün önünde akıyordu. Hangi teknik direktör hangi evden çıktı? 
İLKER YAĞCIOĞLU: "TEHLİKELİ KONUŞUYORSUN!"

İlker Yağcıoğlu ise Erman Toroğlu'nun bu yorumları üzerine, "Hocam tehlikeli konuşuyorsun. O dava ne ile birleştirildi biliyorsun değil mi? Ben sana söyleyeyim." yanıtını verdi ve stüdyoda kısa süreli gergin anlar yaşandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)