comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Erman Toroğlu'ndan tarihi Fenerbahçe iddiası: "Avrupa'da..."

12 Ağustos 2018, Pazar 00:50
FB Haber: Erman Toroğlu'ndan tarihi Fenerbahçe iddiası:

Fenerbahçe'nin, Bursaspor'u 2-1 mağlup ettiği maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu çarpıcı yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 1. haftasında sahasında Bursaspor'u 2-1 mağlup etti. Maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu Fenerbahçe ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. 


Fenerbahçe 2-1 Bursaspor Erman Toroğlu A Spor yorumları"FENERBAHÇE DOĞRU YÖNETİLİRSE AVRUPA'DA İLK 10 TAKIM ARASINA GİRER"
40.000 kişi var. Ne değişti? İşte yönetim değişti. Bunu söylüyorum. Fenerbahçe doğru giderse, Avrupa'da 10 takım içine girer. Fenerbahçe'de o potansiyel var. Galatasaray ve Beşiktaş giremez. Fenerbahçe girer. Fenerbahçe'nin seyirci potansiyeli çok farklı. Doğru idare edilsinler ve şansları da yaver giderlerse... Şampiyon da olurlarsa alır götürürler. 

"SAHADA İŞLERİN DOĞRU GİTMESİ LAZIM"

Sahada işler doğru gitmezse, sen istediğin kadar sistemi değiştir bir yerde tıkanırsın. Fenerbahçe'nin bu süreçte saha sonuçlarına da ihtiyacı var. 

"GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ TARAFTARI, FENERBAHÇE'NİN BAŞARILI OLMASINI İSTEMEYECEKTİR"

Bu yönetim başarılı olursa Galatasaray yönetimi çatırdayacak. Beşiktaş yönetimi çatırdamaya başladı. Çünkü Beşiktaş'ta deniz bitti. O yüzden Beşiktaş ve Galatasaray taraftarları, Fenerbahçe'nin başarılı olmasını istemeyecektir. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.