comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Emre Bol'dan flaş Cocu, Frey ve Soldado iddiası! "Aynıymış!"

24 Eylül 2018, Pazartesi 19:27
FB Haber: Emre Bol'dan flaş Cocu, Frey ve Soldado iddiası!

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini A Spor'da Emre Bol yorumladı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 6. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş derbide karşı karşıya gelecek. Emre Bol, maç öncesinde A Spor'da sarı lacivertli cepheyi yorumladı. 


Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi kaç kaç biter?


"BERABERLİKTE İKİ TAKIMIN BAŞI AĞRIMAZ"

Beraberlikte iki takımın da başı ağrımaz. Beraberlikler fazla yankı bulmuyor. İki takımdan birinin farklı kaybetmesi durumunda o zaman büyük sıkıntılar olur. 
"FREY İLE COCU'NUN MENAJERLİK ŞİRKETİ AYNIYMIŞ"

Cocu'nun kader maçı. Çok net kader maçı. Cocu'nun 11'iyle ilgili fazla itirazım yok. Fenerbahçe'nin olması gereken kadrosu bence de bu. Harun - Volkan değişikliği dışında bu kadroyu çıkarırdım. Soldado tesislerden çıkıp eve gitmiş mesela. Frey ile Cocu'nun menajerlik şirketi aynıymış bu arada. Bu adamı nereden buldunuz? Çok mu aradınız. 

"FREY'İ SAKIN ALMAYIN DEDİLER"

Frey'in daha sözleşme imzalanmadan önce İsviçre'yi aradım. Aman dediler sakın bu adamı almayın. Bu adam topçu falan değil dediler. Bence Soldado tek ayakla oynasın, Frey'den daha iyi top oynar. Derbileri bilen, yüksek tempolu, yüksek enerjili maçları çok iyi bilen bir oyuncu. Soldado tercihinin de Cocu'nun olduğunu düşünmüyorum. Comolli'nin tercihi. 

"COCU MUTLAKA DERBİDE PUAN ALMAK ZORUNDA"

Cocu derbide mutlaka puan almak zorunda. Beraberlik bir süre daha götürür ama 14-15 yıl sonra Beşiktaş mağlubiyetini kimse kaldıramaz. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Fenerbahçe'nin tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN! 
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!