comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Emre Bol'dan Cocu'ya: "Fenerbahçe'nin hocalığını yapıyorsan..."

16 Eylül 2018, Pazar 19:12
FB Haber: Emre Bol'dan Cocu'ya:

Emre Bol, Konyaspor - Fenerbahçe maçı öncesinde beklentilerini paylaştı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 5. haftasında deplasmanda Atiker Konyaspor ile karşılaşacak. Maç öncesi A Spor'da Emre Bol sarı lacivertli takımın kadrosunu ve genel gündemini yorumladı. 


Konyaspor - Fenerbahçe Süper Lig maç haberleri


Emre Bol'un sözleri şu şekilde:

Fenerbahçe'nin kazanmaya ihtiyacı var. Fenerbahçe tarihinin belki de en kötü sezon başlangıcı. Konyaspor iyi başladı ve tipik Rıza Çalımbay oldular. Fenerbahçe'nin kadrosuna baktığımız zaman önemli bir eksiklik var. Hasan Ali Kaldırım yok. İsmail Köybaşı 1 dakika bile forma şansı bulamadı. İsmail'in kanadını Rıza Çalımbay'ın kullanacağını düşünüyorum. 
"COCU'NUN DA ARTIK SİHİRLİ YETENEKLERİ OLMASI LAZIM"

Yeni transferler Benzia ve Jailson vitrine çıkıyor. Fenerbahçe'nin bundan sonraki yol haritasını bundan sonraki maçlarda göreceğiz. Jailson ve Benzia soru işareti. Keşke Alex ve Josef olsa mıydı diye mi konuşacağız yoksa yeni transferler takıma oturacak mı? Bunları göreceğiz. Cocu için sihibaz değil deniliyor ama Fenerbahçe'nin başındaysan sihir yeteneklerin olacak. Fenerbahçe'nin maç kazanması lazım. Zaman lazım, ekonomik kriz var dedik ama artık seri yakalaması lazım Fenerbahçe'nin. Çünkü şampiyonluk yarışından uzaklaşılıyor böylece. 

"FENERBAHÇE BU VİRAJI GEÇEMEZSE..."

Konyaspor, Dinamo Zagreb ve Beşiktaş virajını Cocu geçemezse, bundan vahim bir tablo göremiyorum. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)