comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Emre Belözoğlu'ndan Fenerbahçe açıklaması! 'Oy kullanacağım'

01 Haziran 2018, Cuma 19:39
FB Haber: Emre Belözoğlu'ndan Fenerbahçe açıklaması! 'Oy kullanacağım'

Medipol Başakşehir forması giyen Emre Belözoğlu, TRT Spor'da önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de Medipol Başakşehir forması giyen Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'deki seçimlerden geçmiş dönemde yaşadıklarına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu. TRT Spor'a konuşan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe seçimlerinde oy kullanacağını açıkladı. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Emre Belözoğlu'ndan Aziz Yıldırım itirafı


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, "Emre'yi aradım, telefonu çaldı ve açılmadı. Sonra duydum ki, sözleşmesini 1 yıl uzatmış. Uzatmasaydı, yönetime alacaktım. Başka eski futbolcuları da yönetimime alabilirim" açıklamasına yanıt veren Eme Belözoğlu, "Aziz Yıldırım, beni kendi telefonundan arasaydı dönerdim. Muhtemelen kulüp telefonundan aradı, gördükten sonra döndüm ama ulaşamadım. Başkanın aradığını bilsem açardım. Fenerbahçe bana en zor zamanımda bana sahip çıktı. Allah nasip ederse, her türlü eğitimimi aldıktan sonra sportif direktör olarak Fenerbahçe'de görev almak isterim." dedi.

"KONGREDE OY KULLANACAĞIM"
"Fenerbahçe kongre üyesiyim ve oy kullanacağım. Seçim süreci son günlerde alevlendi. Fenerbahçe benim gönlümdeki takım, en iyi neyse onun olmasını isterim. Aziz Yıldırım'la da Ali Koç'la da iyi zamanlarımız oldu."

"HİÇBİR HAKEME KÜFÜR ETMEDİM"

"Halil Umut Meler, Galatasaray maçında bizi ezdirdi. Şampiyonluğu o maçta kaybettik. Hakem hatalarının da etkisi vardı. Son iki sezonda herkes şampiyon olurlar mı diye düşündü. Şampiyon olmamızı istediler. Sokakta bunu hissedebiliyorsun. Ben hayatımda hiçbir hakeme küfür etmedim. Televizyondan izleyenler ağzıma ne gelirse söylüyormuşum gibi anlıyor. Belki vücut dilim sert olabilir ama hiçbir hakemle o tarz diyaloğum olmadı."

"ARDA'YA ALGIYA CEZA VERİLDİ"

"Arda'nın gelmesine hepimiz çok sevindik. Fakat talihsiz sakatlıklar yaşadı. Eğer bunlar yaşamasaydı daha farklı olurdu. Arda kendini o kadar çok ispat etti ki ülkede beklenti çok yüksek. Bu süreçte hak etmediği eleştirilere maruz kaldı. Arda'ya verilen ceza algıyla verildi."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)