comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Damien Comolli'nin basın toplantısı ertelendi

11 Haziran 2018, Pazartesi 18:05
FB Haber: Damien Comolli'nin basın toplantısı ertelendi

Fenerbahçe'de sportif direktör Damien Comolli'nin basın toplantısı 13 Haziran Çarşamba gününe alındı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Damien Comolli'nin basın toplantısı ertelendi. Comolli'nin daha önceden Salı günü olarak belirlenen basın toplantısı 13 Haziran Çarşamba gününe alındı. 


Damien Comolli'nin basın toplantısı ne zaman?


Fenerbahçe'de göreve gelen sportif direktör Damien Comolli'nin basın toplantısında yeni teknik direktörü açıklayıp açıklamayacağı da merak edilirken, sarı lacivertli kulüpten yapılan duyuruda, "Daha önce 12 Haziran Salı günü olarak duyurulan Sportif Direktörümüz Damien Comolli'nin imza töreni ve basın toplantısı, 13 Haziran Çarşamba günü saat 14:00'te, stadımızda bulunan 1907 Tribünü'nde gerçekleştirilecektir." ifadelerine yer verildi. 
 

Damien Comolli kimdir? Kaç yaşında, hangi takımlarda çalıştı?


Fenerbahçe'de başkan adayı Ali Koç'un Sportif Direktör olarak düşündüğü isim Fransız Damien Comolli. 1995 yılında Arsenal'de görev yapmaya başlayan Comolli, ardından Fransa'nın Saint-Etienne kulübünde çalıştı oradan da Tottenham'a geçti. Tottenham'ın ardından da Liverpool'da çalışan Comolli bu kulüplerde Futbol Direktörü görevi üstlendi. 

49 yaşındaki Comolli, 2006 yılında 1907 Fenerbahçeliler Derneği'nin sohbet toplantısına katılmıştı. Toplantı sonrası Ali Koç, Comolli'ye teşekkür plaketi vermişti.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.