comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Damien Comolli neden 'kimse gitmeyecek' dedi?

18 Temmuz 2018, Çarşamba 10:43
FB Haber: Damien Comolli neden 'kimse gitmeyecek' dedi?

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, transfer konusunda yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırtmıştı. Comolli'nin açıklamasının perde arkası belli oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezon çalışmaları devam ediyor. Sarı lacivertli takımda Sportif Direktör Damien Comolli, düzenlediği basın toplantısında takımdan hiçbir futbolcunun ayrılmayacağını ifade etti. Fransız futbol adamının, sözlerinin arkasında yatan neden belli oldu. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Damien Comolli'den transfer açıklaması


Fenerbahçe'de Sportif Direktör Damien Comolli yaptığı açıklamada "Takımdan hiçbir futbolcu kimse gitmeyecek" dedi. Bunun temel sebebi ise oyuncuların kamptaki motivasyonunun bozulmaması. Comolli'nin kamp devam ederken her futbolcunun maksimum performans sergilemeye devam etmesi için bu şekilde bir açıklama yaptığı öğrenildi. Fakat kamp sonrası sarı lacivertli takımda ayrılacak oyuncular olacak.

COMOLLI NE DEDİ?
"Oyuncu izleme takip etme işimiz hala devam ediyor. Birçok oyuncu listemizde. Ferdi Kadıoğlu, Cocu'nun istediği bir oyuncuydu. Çok iyi bir oyuncu grubumuz var. Herkes Şampiyonlar Ligi'ne odaklanmış durumda"

"ALİ KOÇ İLE 2-3 KERE GÖRÜŞÜYORUZ"

"Biz saha içinde olduğu kadar saha dışında da bir ekibiz. Transfer konusunda her kulübe benzer bir yapımız var. Günde 2-3 defa başkanımızla konuşuyorum. Cocu ile de irtibat halindeyim."

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"