comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Cocu'dan flaş sözler: "Sinirliyim çünkü Beşiktaş derbisi..."

21 Eylül 2018, Cuma 00:50
FB Haber: Cocu'dan flaş sözler:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Dinamo Zagreb maçının ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Dinamo Zagreb karşısında 4-1 kaybedilen maçın ardından düzenlediği basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Dinamo Zagreb 4-1 Fenerbahçe Cocu'nun basın toplantısı


"MAĞLUBİYETİN SORUMLUSU BENİM"

Mağlubiyetin sorumlusu benim. Bu şekilde maç kaybettikten sonra eğer taraftarlarımız eleştirmiyorsa zaten şaşırırdım. Taraftarların da bu siniri ve üzüntüyü nasıl hissettiklerini biliyorum. Haklılar da. Bizim takımımız bu değil. Hatalardan, taktikten konuşmanın çok anlamı yok. Net olarak şu gerçekleşti. Rakibimiz bizden daha fazla istedi. 
"BEŞİKTAŞ DERBİSİNİ ÇOK FAZLA KONUŞTUK"

Daha şimdiden Pazartesi günü oynayacağımız maçı düşünürsek bunun olumsuz etki yaratacağını söylemiştik. Dinamo Zagreb maçında da bu düşüncenin ne kadar doğru olduğunu gördük Beşiktaş maçı farklı bir maç olacak. Ancak Pazartesi günü oynayacağımız bu maçı çok konuştuk. Bu da farkı yaratan durumdu. Bu akşamki farklardan bir kısmı bundan dolayı kaynaklandı. 

"TARAFTARLARIMIZ BENİ ELEŞTİRMEKTE HAKLI"

Taraftarlarımız beni eleştirmekte haklı. Eğer eleştirmiyor olsalardı buna şaşırırdım zaten. Taraftarlarımızın da benim gibi siniri ve üzüntüyü nasıl hissettiklerini biliyorum. Haklılar da. Bizim takımımız bu değil. Hatalardan, taktikten konuşmanın çok anlamı yok. Net olarak şu gerçekleşti. Rakibimiz bizden daha fazla istedi."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!