comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Cocu'dan Dinamo Zagreb maçı öncesi Beşiktaş derbisi itirafı

19 Eylül 2018, Çarşamba 20:35
FB Haber: Cocu'dan Dinamo Zagreb maçı öncesi Beşiktaş derbisi itirafı

Dinamo Zagreb - Fenerbahçe maçı öncesi teknik direktör Cocu, basın toplantısında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Dinamo Zagreb maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında soruları yanıtladı. 


Dinamo Zagreb - Fenerbahçe Cocu'nun basın toplantısı


"SABIRSIZLANIYORUZ!"

Konyaspor galibiyetinin ardından bir sonraki maçımıza çıkmak için sabırsızlanıyoruz. Önemli bir maç olacak bizim için. Genç, teknik ve yaratıcı oyunculara sahip bir takımla oynayacağız."
"BEŞİKTAŞ MAÇINI DÜŞÜNÜRSEK SIKINTI YAŞARIZ"

İlk 11'le ilgili herhangi bir konuya girmeyeceğim. Önce oyuncularımı bilgilendirmeyi tercih ediyorum. O yüzden şu anda Pazartesi ile ilgili konuşmak istemiyorum. Eğer tüm takım Beşiktaş maçını düşünürsek, Dinamo Zagreb karşısında iyi performans sergileyemeyiz. 

"ESAS HEDEF VE HIRSIMIZ ŞAMPİYONLAR LİGİ"

Ligin çok büyük bir önemi var. Üst üste 3 maç kaybettik ve bizi fazlasıyla etkiledi. İyi performans göstermeye, gelişmeye ihtiyacımız var. Avrupa da önemli. Orada edineceğimiz tecrübe bizim için kıymetli. Fenerbahçe'yi Avrupa'da görmek istiyoruz. Avrupa'da büyük hedeflerimiz var. Ancak en büyük hırsımız ve hedefimiz Şampiyonlar Ligi'nde olmak. Bunun yolu da ligde şampiyon olmaktan geçiyor. 

"BARIŞ ALICI HER GENÇ OYUNCU İÇİN NORMAL OLAN SÜRECİ YAŞIYOR"

Genç oyuncunun tipik yaşadığı dönemlerden birini yaşadı. Sezon başı kampı onun için zorluydu. İyi de iş çıkardı. Ancak kanat oyuncusu için normal olan durumu yaşadı ve durağan dönemine girdi. Tekrar kendi seviyesine döneceğinden şüphem yok. Ben Barış'a güveniyorum. Takıma katkı sağlayabilecek oyuncu. Bu konuyla ilgili hiçbir endişem yok. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!