comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Cocu'dan basın toplantısında olay hareket! Rize'de...

30 Eylül 2018, Pazar 21:37
FB Haber: Cocu'dan basın toplantısında olay hareket! Rize'de...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Rizespor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Spor Toto Süper Lig 7. haftasında deplasmanda 3-0 kaybedilen Çaykur Rizespor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 


Rizespor 3-0 Fenerbahçe Cocu'nun basın toplantısı


"İLK YARIDAKİ OYUN UTANÇ VERİCİ"

İlk yarıdaki oyun utanç vericiydi. Rize'nin ilk yarıdaki oyununa, tutkusuna ve bir de bizim takımımıza bakıyorum. 12 dakikada 3 gol yedik. İnanılmaz gerçekten. İkinci yarıda ayrı bir Fenerbahçe gördük. Ancak artık 3-0 yenik durumdayız. Çok kötü durumdayız. Bunu fark etmek zorundayız. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Bu durumu düzeltmek zorundayız. 
"SADECE BÜYÜK MAÇLARDA İSTEK YETMEZ"

Futbolun şöyle bir tarafı vardır. Sadece büyük takımlara karşı değil, her maçta aynı isteği göstermek zorundasınız. İyi, kötü oyun farklı. Ancak birinci kısmı bu şekilde. O arzuyu göstermek zorundayız. 

"YOLA DEVAM EDECEĞİZ"

Cocu, göreve devam edip etmeyeceği konusunda herhangi bir açıklama yapmazken, "Sadece Beşiktaş veya büyük maçlarda değil, tüm maçlarda aynı isteği göstermek zorundayız. Yarın bir araya gelip, aramızda konuşacağız ve yola devam edeceğiz." diye konuştu. 

Cocu maçın aradından basın toplantısında 3 dakikalık bir değerlendirme yaptı ve soru almadan basın toplantısını bitirdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!