comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Aziz Yıldırım'ın yönetiminde kimler olacak?

01 Haziran 2018, Cuma 14:36
FB Haber: Aziz Yıldırım'ın yönetiminde kimler olacak?

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'ın yeni yönetim listesinde kimlerin olacağı merak ediliyor. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de hafta sonunda yapılacak olan seçimlerde aday olarak Ali Koç'a karşı yarışacak olan mevcut başkan Aziz Yıldırım'ın yönetim listesi de şekillendi. Aziz Yıldırım, mevcut yönetimden de devam edeceği isimlerin yanına yeni kişileri de ekledi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Aziz Yıldırım'ın yönetim listesi


2-3 Haziran tarihlerinde yapılacak seçimler öncesinde Aziz Yıldırım'ın listesinde olacak isimlerin bir bölümü netleşti. Mevcut yönetimden Ozan Balaban, Selim Kosif, Önder Fırat, Mithat Yenigün, Nihat Özbağ, İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu yeni yönetim listesinde de görev yapacak. 

Aziz Yıldırım'ın yeni isim olarak Bilfen Koleji'nin sahibi olan Fatih Öztürk'ü de yönetim listesine dahil edeceği öğrenildi. Ayrıca Sırma'nın sahibi Davut Dişli de Aziz Yıldırım'ın listesinde yer alacak. 
VE LİSTE BELLİ OLDU

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu listesinde yer alacak isimler belli oldu. 

Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, Mahmut Uslu, Ali Yıldırım, Önder Fırat, İlhan Ekşioğlu, Ebru Özdemir, Davut Dişli, Yahya Uğur, Fatih Öztürk, Mithat Yenigün, Nihat Özbağı, Ozan Balaban, Selim Kosif, Metin Doğan.

13. KEZ KONGRE HEYECANI

Fenerbahçe Kulübünün hafta sonu yapılacak seçimli olağan genel kurulunda başkan adayı olan Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulüpte 13. kongresini geçirecek.

Sarı-lacivertli kulübe ilk kez 14-15 Şubat 1998'deki genel kurulda başkan seçilen Yıldırım, 20 yılı aşkın sürede girdiği 12 kongrede de koltuğu bırakmadı.

Fenerbahçe Kulübünün yarın ve 3 Haziran'da Ülker Stadı'nda gerçekleşecek kongresinde bir kez daha aday olan Yıldırım, 13. kongresinde Ali Koç'a karşı yarışacak.

Sarı lacivertlilerle ilgili son gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)