comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Aziz Yıldırım'dan canlı yayında transfer müjdesi

29 Mayıs 2018, Salı 21:42
FB Haber: Aziz Yıldırım'dan canlı yayında transfer müjdesi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım seçim öncesinde A Spor'da katıldığı programda taraftarlara transfer müjdesinde bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, A Spor'da katıldığı programda seçim öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım seçilmeleri halinde Aykut Kocaman ile bir toplantı yapacaklarını söylerken, yeni sezonda 4-5 transferlerinin olacağını da ekledi. 

"ALTYAPI PROJEMİZ İÇİN ANLAŞTIĞIMIZ İSMİ AÇIKLAYAMIYORUZ"
Altyapı projemiz için anlaştığımız ismi şimdi açıklayamıyoruz. Kendisi istemiyor. Bu arkadaş en başta 5 tane saha yapılmasını istiyor. Seçilirsek, Gebze'deki arazide akademinin temellerini atacağız.

.
"AYKUT KOCAMAN GİBİ ADAMLARI BULMAK ZOR"

Aykut Kocaman dürüst, karakterli bir çocuk. Böyle adamları bulmak zor. Aykut Kocaman'dan çok gol atan ve hücum eden bir takım oluşturmasını isteyeceğiz."

"GALATASARAY MAÇINDA PENALTI VERİLSE ŞAMPİYONDUK"

Galatasaray maçında penaltı verilse ve biz o akşam kazansaydık, bugün şampiyonduk. O zaman ne Aziz Yıldırım, ne de Aykut Kocaman için kimse kötü bir şey söyleyemezdi. Biz Aykut Kocaman ile 2011'deki sistemi yeniden yakalamaya çalıştık."

"TEK İSTEĞİM VAR..."

Tüm camiamıza teşekkür ediyorum. Bana 20 senedir destek oldular. Benim tek derdim, Fenerbahçe'nin maddi haklarını almak için başkan olmak. Kongre üyelerinden aklı selim davranmalarını, Fenerbahçe'yi düşünerek hareket etmelerini istiyorum.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"