comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Aziz Yıldırım'dan Adnan Polat'a: "Temiziz diye ortaya çıkmasınlar"

28 Mayıs 2018, Pazartesi 12:39
FB Haber: Aziz Yıldırım'dan Adnan Polat'a:

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat'ın açıklamalarına yanıt verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat'ın geçtiğimiz günlerde, "Beni en mutlu eden sezon 8. olduğumuz sezondu. Herkes şikeye bulaşmışken biz tertemiz kaldık" şeklindeki açıklamasına yanıt verdi. Aziz Yıldırım, 2011'de yaşananlarla ilgili gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 
 

Fenerbahçe Haber: Aziz Yıldırım'dan Adnan Polat'a "şike" yanıtı


Fanatik Gazetesi'ne bir röportaj veren Aziz Yıldırım, kendisine yöneltilen "Adnan Polat, “Beni en mutlu eden sezon 8. olduğumuz sezondu” dedi, 2010-2011'e göndermede bulundu. Sizi en mutlu eden sezon hangisi?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"GALATASARAYLILAR, 'BİZ TEMİZİZ' DİYE ORTAYA ÇIKMASINLAR"
"Ben, Fenerbahçe Başkanı olduğum her gün mutluydum, gururluydum. Ayrım yapamam, ama Adnan Bey'e de bir mesajım var. Adnan Bey; biz 2011'de yargılanırken, Bülent Tulun'un yazdığı bir mektup ortaya çıktı. FETÖ'cü savcı Mehmet Berk, o mektubu iptal etti, soruşturma açmadan kapattı. O soruşturma açılsaydı... Denizli'ye giden paraların, oraya nasıl gönderildiği yazılıyordu mektupta. Onlar anlatırlardı, ama FETÖ'cü savcı Mehmet Berk onun üstünü örttü. Onun için o sezon ya da ondan önceki sezonlar için Galatasaraylılar ‘biz temiziz' diye ortaya çıkmasınlar. Ben hep söyledim, içeride de söyledim, mahkemelerde de söyledim: Biz Fenerbahçe olarak hepsinden daha temiziz. Bu böyle bilinsin."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"