comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Aykut Kocaman'dan Karabükspor maçı öncesi tepki: "Rakibin motivasyonunu arttırmak için yaptılar"

14 Mayıs 2018, Pazartesi 19:40
FB Haber: Aykut Kocaman'dan Karabükspor maçı öncesi tepki:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig 33. haftasında deplasmanda oynanacak Karabükspor maçı öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig 33. haftasında deplasmanda oynayacakları Karabükspor maçı öncesinde yayıncı kuruluşa önemli açıklamalarda bulundu. 


Aykut Kocaman'ın Karabükspor - Fenerbahçe maç açıklamaları


"KUPA MAÇI BÜYÜK YIKIM YARATTI"

Kupa maçının kendileri için büyük bir yıkım olduğunu ve şu anda en kötü ihtimalle lig ikinciliğini ellerinde bulundurduklarını söyleyen Aykut Kocaman, diğer taraftan Karabükspor'un hedefsiz olmasıyla alakalı olarak, Fenerbahçe'ye karşı hedefsiz takım olmuyor dedi. Deneyimli teknik adamın açıklamaları şöyle:
"FENERBAHÇE'YE KARŞI HEDEFSİZ TAKIM OLMUYOR"

"Fenerbahçe karşısında hedefsiz takım olmuyor. Bursaspor maçında gördük. Çok güzel bir fotoğraftı. Bursaspor 114 km koştu. 17 dakikasını da 10 kişi oynadılar üstelik. Bursaspor bu rakamları daha önce yakalamadı. Titi'nin de olduğunu düşünürsek Bursaspor geçen hafta 117 km koştu bize karşı. Tebrik ediyorum onları. Bir şey söylemiyorum."

"KARABÜKSPOR'UN MOTİVASYONUNU ARTTIRMAK İÇİN HAMLELER YAPILDI"

"Benim ağzımdan olmayan şeyler yazıldı. Fark atacağız, farka gidiyoruz diye. Bu benim hiç tarzım değil. Esas itibariyle Karabükspor'un motivasyonunu arttırmak için hamleler yapıldı."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"