comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Aykut Kocaman Fenerbahçe'de kalacak mı? Comolli ile görüştü

07 Haziran 2018, Perşembe 19:38
FB Haber: Aykut Kocaman Fenerbahçe'de kalacak mı? Comolli ile görüştü

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kulüp binasına giderek yeni sportif direktör Damien Comolli ile bir görüşme gerçekleştirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, yeni sportif direktör Comolli ile görüşmek üzere kulüp binasına gitti. Aykut Kocaman'ın geleceği bu görüşmenin ardından belli olacak. 


Aykut Kocaman istifa etti mi?


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın geleceği belli oluyor. Başkan Ali Koç'un seçilmesinin ardından yeni yönetimin kararını bekleyen deneyimli teknik adam, 7 Haziran 2018 Perşembe akşam saatlerinde kulüp binasına giderek yeni sportif direktör Comolli ile bir görüşme yaptı. Aykut Kocaman bu görüşmede bu sezonun genel bir raporunu sundu. Aykut Kocaman hakkında son kararı verecek olan Ali Koç'un tüm raporları kontrol ettikten sonra bir karar alacağı öğrenildi. 

TAZMİNAT TALEP ETMEYECEK AMA...
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yönetimle yapacağı görüşmede de ciddi bir tazminat hakkı olmasına rağmen böyle bir talepte bulunmayacak. Ancak kendisinin ayrılması durumunda yardımcılarının da bu sezon bir takım çalıştıramayacağından dolayı deneyimli teknik adamın ekibindeki yardımcılarından bazılarının takımda kalması ve bazı maaşlarının ödenmesi konusunda talepleri olacak. 

Öte yandan DHA'nın haberine göre Ülker Stadyumu'nda gerçekleşen görüşmede Aykut Kocaman, başkan Ali Koç'a 2017-2018 sezonu ile ilgili bilgiler, takımın durumu ve ihtiyaçlar hakkında kapsamlı bir rapor sundu. Kocaman'ın sunduğu rapordan son derece memnun kalan Ali Koç, önümüzdeki günlerde bir görüşme daha yapma kararı aldı. Ali Koç ilk görüşmenin ardından Kocaman'a yaptığı kapsamlı sunumdan dolayı teşekkür etti. Yapılacak ikinci görüşmede ise hazırlanan rapor bugün sportif direktör olarak göreve başlayan Damien Comolli'ye sunulacak.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.