comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Aykut Kocaman'ın Ali Koç ile görüşmesinin perde arkası

08 Haziran 2018, Cuma 15:36
FB Haber: Aykut Kocaman'ın Ali Koç ile görüşmesinin perde arkası

Fenerbahçe'de öncelikli gündem maddesi gelecek sezonki teknik adamın kim olacağı. Bu doğrultuda görüşmeler sürüyor. Aykut Kocaman, Ali Koç ve Damien Comolli ile ne görüştü? Detaylar haberimizde...

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de teknik direktör kim olacak? Aykut Kocaman, Ali Koç ve Damien Comolli ile ne konuştu? Detaylar FutbolArena'da!


Fenerbahçe Haberleri: Aykut Kocaman neden istifa etmedi?


Ali Koç ve Damien Comolli ile görüşme gerçekleştiren Aykut Kocaman bu görüşmede, Ali Koç'un istediği takdirde görevi bırakmayı kabul etti.

Buna karşın Ali Koç, Aykut Kocaman'ın bu talebini şimdilik talebi kabul etmedi ama değerlendirmeye aldı ve görüşmeler sürüyor.
Ali Koç'un listesinde çok sayıda teknik adam vardı ancak bunların büyük bölümü başka takımlarla anlaşma sağladılar. Bu nedenle Aykut Kocaman'ın "Ben istifaya hazırım" demesine rağmen, Başkan Ali Koç ve Damien Comolli'nin kendisine cevabı "Biz gerekli değerlendirmeyi yapacağız" şeklinde oldu. İkili teknik adam konusunda acele karar vermek istemiyor. 


Aykut Kocaman Fenerbahçe'de kalacak mı?


Yaşanan bu gelişmelerin ardından Aykut Kocaman öyle veya böyle gelecek sezonki teknik adam adaylarından biri olarak değerlendiriliyor. Bunun temel sebebi de düşünülen bir çok teknik adamın başka kulüplerle anlaşması...

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.