comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Andreas Kilit: "Fenerbahçe olmasaydı ölebilirdim"

19 Eylül 2018, Çarşamba 19:53
FB Haber: Andreas Kilit:

Fenerbahçe'nin geçtiğimiz sezon transfer ettiği fakat sağlık sorunları nedeniyle futbola ara vermek zorunda olan Andreas Kilit, kalbindeki sorunu Fenerbahçe'nin ortaya çıkardığını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin geçtiğimiz sezon sözleşme imzaladığı fakat sonrasında sağlık kontrollerinde yaşanan sorunlar nedeniyle futbol hayatına ara vermek zorunda kalan 19 yaşındaki Andreas Kilit, yaşadığı süreci İsveç basınına anlattı. 

"DOĞUŞTAN 3 KALP KAPAĞIM VAR. NORMAL BİR İNSANDA 4 TANE OLUR" 
Normalde bir insanda 4 kalp kapağı olur. Bende ise doğuştan 3 tane var. nedenle kalbim olduğundan daha fazla hızlı atıyor. 

"FENERBAHÇE'YE GELEREK HAYALLERİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM"

Fenerbahçe'ye gelerek hayallerimi gerçekleştirdim. Çünkü futbolculuk benim rüyam. Geldiğimden beri Fenerbahçe'de güven kazanmıştım. U21 takımıyla maça çıktım. A takımla idmanlara katıldım. Ancak şimdi rüyam sona erdi. Ara verdim. Daha güçlü dönmek için çalışacağım. 

"KALBİMLE İLGİLİ SORUNLARI FENERBAHÇE ORTAYA ÇIKARDI"

Kalbimle ilgili sorunları Fenerbahçe ortaya çıkardı. Ben hiçbir şey hissetmiyorum. Detaylı testler yapıldı. Uçakta ölebilirdim. Beni melekler korudu. Fenerbahçe'ye gerçekten çok teşekkür ediyorum. Çünkü bu sorunu onlar ortaya çıkardı. 

"BÜTÜN KULÜPLERİN SAĞLIK KONTROLLERİ BÖYLE OLMALI"

Fenerbahçe'den çok destek aldım. Kulüpten benimle sık sık görüşüyorlar. Daha sğıklı ve güçlü bir şekilde futbola geri dönmek istiyorum. Tabi daha dikkatli olmakj zorundayım. Bütün kulüplerin sağlık kontrolleri bu şekilde olmalı. 
 

Anderas Kilit kimdir?


1 May 1999 İsveç doğumlu olan Andreas Kilit 1.94 boyunda ve stoper mevkisinde forma giyiyor. Jönköping U19 takımından Fenerbahçe kadrosuna dahil edildi. Kaynak: Andreas Kilit Kimdir Nereli | Fenerbahçe'de Ne Zaman Oynayabilecek 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.