comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Ali Şen konuştu: 'Fenerbahçeli taraftarlardan isteğim...'

06 Haziran 2018, Çarşamba 10:21
FB Haber: Ali Şen konuştu: 'Fenerbahçeli taraftarlardan isteğim...'

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, Ali Koç hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü efsane Başkanı Ali Şen, pazartesi ve cuma akşamları Radyo Viva'da dinleyiciyle buluşan Alper Üstündağ ile Kazan Kaynıyor programında değişimi değerlendirerek çarpıcı açıklamalarda bulundu…

"GÖNÜLLERDE YATAN BAŞKAN"
"Yakından tanıdığım ve adaylığına destek verdiğim Ali Koç'un başkanlık koltuğuna oturmasından dolayı çok mutluyum. 20 yıllık Aziz Yıldırım dönemi herkesi yıprattığı gibi taraftarında tepkisine sebep oluyordu gönüllerde yatan isim Ali Koç'tu ve kongre üyeleri bu kez yanıltmadı,değişime evet dedi,harika da oldu…"

"AZZİ YILDIRIM KEŞKE..."

"Tabi ki görevler gelip geçici bu şanlı koltuğa zamanında ben de oturdum önemli olan zamanında kalkabilmektir. Ben Aziz Yıldırım'a güle güle dediğimde kendisi inanmadı yine geleceğini sandı. Keşke sözünü tutsaydı Ali Koç “adayım” dediğinde çekilseydi ve herkesin gözünde büyüseydi ona daha yakışırdı bu gidiş…" 

"FENERBAHÇE TARAFTARINDAN İSTEĞİM..." 

"Fenerbahçe taraftarı çok büyük taraftardır benim için eşi benzeri yoktur.Onlardan istediğim kombine ve forma satışlarında beklenenin üzerine çıkarak rekor kırmalarıdır.Ve emekleri büyük olan Aziz Yıldırım'a gördükleri yerde saygısızlık yapmamaları ve bugüne kadar yaptıklarından dolayı teşekkür etmeleridir…"
   
"ALİ KOÇ İYİ İŞLER YAPACAKTIR"

"Ali Koç,camiayı yakından tanıyan uzun yıllar Yönetimde görev alan yetkili ve bilgili vizyonu ile de herkes tarafından takdir toplayan bir kardeşimiz. Yeni kişiler yeni fikirlerle yola çıkıyor,taraftar ile arasında inanılmaz bir elektrik var ve bu uyum başarıyı getirecektir. İyi işler yapacaktır zerre kadar şüphe duymuyorum…"       

"EFSANE SLOGANININ GERİ DÖNÜŞÜ"

"1976 yılında Fenerbahçe taraftarının ‘Ali Şen Başkan Fenerbahçe Şampiyon' sloganının 2018 de yine benim gibi adı soyadı 3 harfli olan ‘Ali Koç'a uyarlanmış olması tüylerimi diken diken etti o gün stadyumda. Patenti Fenerbahçe taraftarında olduğu için benim açımdan da uyarlanmasında bir sakınca yok. Şampiyonluklarla dolu borcu olmayan bir kulüp beklentimiz, gerçek olsun yeter…"  

"VEFA KÜÇÜK ŞAİBEYE İZİN VERMEDİ"

"Benim dönemimde de görev alan çok sevdiğim çok değerli bir hukuk adamıdır Vefa Küçük. Tarihi kongreyi müthiş yönetti hiçbir şaibeye izin vermedi kaliteli yöneticiliğini gösterdi. Tabi yüzündeki hafif tebessümün sırrı, 20 sene önce 1 oyla kaybettiği Aziz Yıldırım'ın uzun yıllar sonra 11 bin farklık oyla göreve veda etmesiydi o da çok mutlu oldu tabi bu duruma değişimi isteyenlerdendi…Hayırlı olsun…"

    
"OĞLUM METİN ALTYAPIDA OYNADI"

"Oğlum Metin Şen altyapıda da top oynamıştı, iyi bir Fenerbahçelidir. 50 yıldır bu camianın içindeyim Ali Koç ile yakın bir arkadaşlıkları vardır kaliteleri yansıyacak…"

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.