comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Ali Koç'tan Fikret Orman'a teşekkür

06 Haziran 2018, Çarşamba 22:48
FB Haber: Ali Koç'tan Fikret Orman'a teşekkür

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kulüpler Birliği Vakfı iftar yemeğine katıldı ve basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak önemli mesajlar verdi. 

FutbolArena Kulüpler Birliği Vakfı, Swissotel'de iftar yemeği gerçekleştirdi. İftar yemeğine, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve Beşiktaş Kulübü Başkanı ve aynı zamanda vakfın da başkanlığını yürüten Fikret Orman da katıldı.

Uzun yıllar sonra Fenerbahçe başkanlığı tarafından katılım gösterilen Kulüpler Birliği Vakfı organizasyonunun ardından Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç, iftar yemeği sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 
ALİ KOÇ: "SİZE GARİP GELEN, BANA NORMAL GELİYOR"

Ali Koç iftar yemeğinin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ""Fikret başkana bizi ağırladığı için çok teşekkür ediyorum. Çok güzel sohbet ettik. Bu gibi toplantıları daha sık yapmamız lazım." derken, uzun yıllar sonra Fenerbahçe başkanlığının Kulüpler Birliği Vakfı organizasyonunda yer alması hakkında ise, "Başından beri aynı şeyi söylüyoruz. Saha içinde kora kor rekabet, saha dışında yapıcı rekabet. Size garip gelen şeyler, bana normal geliyor. Bu işin değerini arttırmak için hepimizin birbirimizle konuşabilmesi gerekiyor. Bu kadar basit yani. " diye konuştu. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)