comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Ali Koç Muharrem İnce iddiaları hakkında konuştu

23 Haziran 2018, Cumartesi 18:37
FB Haber: Ali Koç Muharrem İnce iddiaları hakkında konuştu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Muharrem İnce'nin Maltepe'deki mitingi için ulaşım desteği sağladığı yönündeki iddialar hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'ye Maltepe'de düzenlenen mitingde ulaşım desteği sağladığı yönündeki iddialar hakkında açıklama yaptı. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yaptığı açıklamada, sosyal medya üzerinden Muharrem İnce'nin Maltepe mitinginde ulaşım desteği sağladığı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi ve şu ifadeleri kullandı:
Bugün sayın Muharrem İnce tarafından Maltepe'de düzenlenen mitinge ulaşım desteği sağladığım yönünde sosyal medya üzerinden yayılan iddia tamamen asılsızdır. Kamuoyunun bilgisine sunarım.
 

Muharrem İnce kimdir, kaç yaşında? (Muharrem İnce hayatı)


Yalova doğumlu olan Muharrem İnce, Elmalık köyünde dünyaya geldi. 4 Mayıs 1964 doğumlu olan Muharrem İnce'nin babasının ismi Şerif, annesinin adı Zekiye'dir. Muharrem İnce eğitim hayatını tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu ve Fizik Öğretmeni olarak göreve başladı. Birçok lise ve dershanelerde fizik öğretmenliğinin yanı sıra müdürlük de yapan Muharrem İnce, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı, Yalovaspor Basın Sözclüğü, CHP Yalova İl Başkanlığı ve CHP Parti Meclisi Üyeliği görevlerinde de bulundu. 

Muharrem İnce evli ve 1 çocuk babasıdır. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)