comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Ali Koç kendi servetinden Fenerbahçe'ye verecek

12 Mayıs 2018, Cumartesi 15:58
FB Haber: Ali Koç kendi servetinden Fenerbahçe'ye verecek

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başkan seçilmesi halinde kulübe yapacağı maddi katkı nasıl olacak?

FutbolArena - Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak olan seçimlerde aday olan Ali Koç, çalışmalarını ara vermeden devam ettiriyor. Son olarak Bostancı Gösteri Merkezi'nde yaklaşık 3 bin kongre üyesiyle buluşan ve yarın Köln'e gidecek olan Ali Koç, kulübe yapacağı maddi katkıyla ilgili planlarını da tamamladı.
 

Fenerbahçe Haberleri: Ali Koç, Fenerbahçe'ye maddi desteği nasıl yapacak?


Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç iki yöntemle kulübe maddi imkan sağlayacak. Birincisi, Koç Holding ile yapılacak olan sponsorluk anlaşmalarıyla sarı lacivertli kulübün kasasına kolaylık sağlanacak. Bağlı bulunduğu Koç Holding dışında Ali Koç, şahsi servetinden de Fenerbahçe'ye maddi destek verecek. Ali Koç'un kendi servetinden kişisel olarak bir miktar Fenerbahçe Derneği'ne bağış şeklinde vereceği öğrenildi.

ALİ KOÇ, "CİMRİ" İDDİALARI İÇİN NE DEDİ?
"Adaylık açıklamasına kadar bir sürü yakıştırmalar oldu. Parasal konularda başkanımız ve bazı yöneticilerimiz, "Cimridir, para vermez. Sponsor olmuyor." iftiralarına değinme ihtiyacı duyuyorum. Fenerbahçeli yönetici yaptığı maddi katkıyı konuşmaz, geri de istemez. Ben de bu şekilde bugüne kadar hep böyle davrandım. Bu konulara girmek de beni üzüyor. Girmeyince de, mütevazi ve saygımızı sanki biraz yanlış algılıyorlar. Bu söylemlerinizi devam ettireceksiniz size çok açık bir çağrım var. Gelin 3 Temmuz'dan bu yana veya sizin belirleyeceğiniz tarihten bu yana kulübümüze kim ne vermiş resmi bakalım."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"