comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Ali Koç: "Fabian transferinin olmama sebebi..."

12 Eylül 2018, Çarşamba 12:45
FB Haber: Ali Koç:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Camiaya Sesleniş Programı'nda Fabian transferiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de Camiaya Sesleniş Programı'nda merak edilen soruları yanıtladı.


Fenerbahçe Haberleri: Fabian transferi neden olmadı?


Fenerbahçe'nin transfer döneminde İstanbul'a getirdiği fakat sonrasında anlaşma sağlanamayan Fabian'la ilgili konuşan Ali Koç, futbolcunun sağlık kontrollerinden geçemediğini ve olumlu sonuç çıkmadığını söyledi. 

"BİRDEN FAZLA YERE SAĞLIK KONTROLLERİNDEN GEÇTİ AMA OLUMLU SONUÇ ÇIKMADI"
Fabian transferinde Comolli kötü gösterildi. Fabian iyi bir futbolcu, özel hayatı renkli. Risk alırken özel hayatı tarafına baktık. Sözleşmeye koyacağımız maddelerle bertaraf etmek mümkündü. Sağlık kontrolünü birden fazla yere yaptıracaktık. Comolli b risk alınmamalı dedi. Tolga Ciğerci'de düşündüğüm gibi Fabian'ın patlama yapacağını düşündüm. Ekonomik açıdan inanılmaz açıdan avantajlı, risk almaya değer arkadaşı getirdik. Birden fazla yere baktırdık ama ne yazık ki sonuç olumlu olmadı. Öyle bir sakatlık ki, 2-3 maç sonra sezonu kapatabilir. Bu pozisyon da risk alabileceğimiz pozisyon değildi. 

"MENAJERİNİN MESAJLARI COMOLLI'DE VAR"

Comolli'de Fabian'ın menajerlerinin mesajları var. İstiyorsanız devre arasına kadar para ödemeyin ama oyuncuyu deneyin diyor. İşin Bursa tarafı biz bu işi kapattıktan sonra gündeme geldi. Bursaspor'a teklif edildi mi bilmiyorum. Açıp sormadım, umurumda da değildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.