comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber:

30 Haziran 2018, Cumartesi 15:00
FB Haber:

Fenerbahçeli futbolcu Martin Skrtel, FBTV'de açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları devam ederken takımın tecrübeli isimlerinden Martin Skrtel, FBTV'ye açıklamalarda bulundu. Taraftarların kombine kartlara ilgi göstermesinden mutluluk duyduklarını belirten Skrtel, sarı lacivertlilere seslendi. 
 

Fenerbahçe Haber: Martin Skrtel'den taraftarlara kombine çağrısı


FBTV'ye konuk olan Slovak futbolcu şunları söyledi:

"Eminim herkes döndüğümüz için çok mutludur çünkü bizim için uzun bir tatildi. Her bir oyuncu ve tüm kulüp çalışanları için çok heyecan verici bir dönemdeyiz şu anda. Herkes için yeni bir dönem ve bizim yeni hocamıza kendimizi nasıl göstereceğimiz açıkçası bizde bitiyor. Tüm sezon öncesi çalışmaları fiziksel olarak yorucu, bol koşunun ve zorlamanın olduğu çalışmalardır. Buna ihtiyacımız olduğunu biliyorduk. Bugünden itibaren tüm sezona hazır olacağız
Taraftarların bu kadar yoğun ilgi göstermesi gerçekten çok sevindirici. Bizim için de onların tekrar stada dönüyor olması güzel bir şey. Geri kalanı bizim performansımıza bağlı. Onları stadyuma gelmeye devam ettirmek için performansımızı yüksek tutmamız gerekiyor. Umarım becerebiliriz"

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.