comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB BJK Haber: Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi için olay yorum; 'Utanç verici'

25 Eylül 2018, Salı 15:18
FB BJK Haber: Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi için olay yorum; 'Utanç verici'

Spor yorumcusu Fatih Altaylı, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisiyle ilgili çok konuşulacak bir yazı kaleme aldı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş 1-1 berabere kaldı. Spor yorumcusu Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yaptığı değerlendirmede, "En iyisi Hasan Ali Kaldırım olan bir maçın ne anlama gelebileceğini sen düşün." dedi.
 

Fenerbahçe Beşiktaş Haberleri: Fatih Altaylı'dan Fenerbahçe - Beşiktaş yorumu


"Türk spor tarihinin en kötü derbilerinden birini izledik diye düşünüyorum. Bilmiyorum sen aynı fikirde misin ama gerçekten berbat bir maçtı. Utanç verici bir maçtı. İki takımın da pozisyonu yok. Şöyle dersek daha iyi anlatmış oluruz konuyu; sahadaki 22 futbolcunun en iyisi Hasan Ali Kaldırım'dı. En iyisi Hasan Ali Kaldırım olan bir maçın ne anlama gelebileceğini sen düşün ya da izleyenler düşünsün. Maçın en iyisi oydu.

Bir topu direkten döndü, golün asistini yaptı. Onun kanadından neredeyse bütün pozisyonları o yarattı. Takımı atağa kaldıran oydu. Bu kadar kötü bir maç hiç beklenmiyordu. İyi bir maç beklemiyordum, her iki takım da iyi takımlar değiller. Türkiye liginde şu an iyi takım da yok baktığın zaman. Ama bu kadar kötü oynamak özel çaba gerektirir."


Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Süper Lig'in tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!