comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Başkanlık Seçimi - İlker Yağcıoğlu: "Eğer Ali Koç seçilirse..."

03 Haziran 2018, Pazar 17:50
FB Başkanlık Seçimi - İlker Yağcıoğlu:

Fenerbahçeli eski futbolcu İlker Yağcıoğlu, kongre gününde Ali Koç ile Aziz Yıldırım'ın seçilmeleri halinde işlerinin kolay olmayacağını söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Kongresi'nde Aziz Yıldırım ile Ali Koç arasında gerçekleşen seçimde saat 17:44 itibariyle oy sayma işlemi tamamandı. TRT Spor'da konuşan eski Fenerbahçeli futbolcu İlker Yağcıoğlu seçim atmosferini ve Ali Koç ile Aziz Yıldırım'dan hangisinin seçilmesi halinde yaşanacakları yorumladı. 

"ALİ KOÇ KAZANIRSA TARAFTAR MUTLU OLACAK"
Ali Koç kazanırsa taraftar çok mutlu olacak. Çok da büyük beklenti var. Beklenti seneye futbol takımının şampiyonluğu. Önce Aykut Kocaman'ın durumunun netleşmesi lazım. Sonra yapılacak takviyeler ve diğer taraftan sürdürülebilirliği kalmadığı dediği konulara değinecek. Kulübe vereceği parayı kasaya koyması lazım Ali Koç'un. 

"AZİZ YILDIRIM SEÇİLİRSE...."

Aziz Yıldırım seçilirse işi kolay değil. Kopmuş gibi görünen bağı taraftarlar yeniden kurmak zorunda. Bunun yolu nedir? Ne kadar kızsalar da, etseler de futbol takımını yeniden yapılandırıp şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmalı. Fenerbahçe taraftarını bu şekilde yeniden stada döndürebilir. Ancak en ufak bir kötü gidişte tribünler Ali Koç Başkan, Fenerbahçe Şampiyon diye bağıramya başlayacak. İki tarafın da işi kolay değil. Dönüyor dolaşıyor, 4. yıldıza ve şampiyonluğa iş takılıyor. Gerçek bu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)