comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fatih Terim ile Serdar Aziz arasında geçen diyalog ortaya çıktı

04 Şubat 2019, Pazartesi 09:39
Fatih Terim ile Serdar Aziz arasında geçen diyalog ortaya çıktı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Fenerbahçe'nin yeni transferi Serdar Aziz arasında geçen diyalog ortaya çıtkı. Öte yandan Galatasaray'ın Mbaye Diagne için toplamda 15 milyon Euro'luk bir ödeme yapacağı iddia edildi.

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından kadroda düşünülmediği açıklanan ve Fenerbahçe'nin yolunu tutan tecrübeli savunma oyuncusu Serdar Aziz ile Fatih Terim'in bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.


Galatasaray Haber: Fatih Terim, Serdar Aziz'i neden istemedi?


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Fenerbahçe'ye transfer olan Serdar Aziz ile arasında geçen konuşma ortaya çıktı. Beyaz Futbol'un haberine göre, Serdar Aziz transferi sonrasında Fatih Terim'e : ''Teşekkürler hocam. Benim üstümde ne kadar çok emeğinizin olduğunu biliyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Hakkınızı helal edin. Başarılar dilerim şeklinde mesaj attı.

''BENDEKİ YERİN HER ZAMAN BAŞKADIR''
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in de Serdar Aziz'in bu mesajına: ''Evladım seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni isterim. Hem futbolcuğunla hem de insanlığına değer veriyorum. Bendeki yerin her zaman başkadır. Öyle de kalacaktır. Çok başarılı olmanı isterim. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim'' şeklinde cevap verdi.


Galatasaray Haber: Diagne'nin maliyeti ne kadar?


Galatasaray'ın 10 milyon Euro bonservis bedelinde kadrosuna kattığı Mbaye Diagne için 3 milyon Euro daha ödeyeceği iddia edildi. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray şampiyon olması halinde Kasımpaşa'ya 3 milyon Euro bonus ödemesi gerçekleştirecek. Galatasaray ayrıca 13 milyon Euro'nun %18'lik KDV'sini de karşılayacak. Böylece Galatasaray, Mbaye Diagne için 15 milyon 250 bin Euro'yu bulan bir harcama gerçekleştirmiş olacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)