comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fatih Altaylı'dan Serdar Aziz için olay açıklama

06 Şubat 2019, Çarşamba 10:22
Fatih Altaylı'dan Serdar Aziz için olay açıklama

Galatasaray ile yollarını ayırarak Fenerbahçe'ye transfer olan Serdar Aziz için spor yorumcusu Fatih Altaylı'dan olay açıklamalar geldi.

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından kadroda düşünülmeyen ve kadro dışı bırakılan Serdar Aziz, Fenerbahçe'nin yolunu tutmuştu. Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden Fatih Altaylı, Serdar Aziz hakkında flaş ifadeler kullandı.


Galatasaray Haber: Fatih Altaylı'dan Serdar Aziz açıklaması


Habertürk Televizyonun'dan Galatarasay Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından kadro dışı bırakılan daha sonra Fenerbahçe'ye transfer olan Serdar Aziz hakkında Galatasaray eski yöneticisi Fatih Altaylı'dan olay sözler geldi.

''FATİH TERİM KENDİSİNİ SATACAK ADAMI İSTEMEZ''
''Galatasaray ve Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında transferlerin olması gayet güzel. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Serdar Aziz konusunda kendisini satacak oyuncu istemediği için gönderdi. Eren Derdiyok'a da böyle bakıyor. Çünü Fatih Terim diyor ki 'Bu beni sattı'. Hocam ah belim ağrıyor, düştüm falan.'' Fatih Terim'in silmesinin sebebi bu.''
 

Fatih Terim, Serdar Aziz'i neden istemedi?


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Fenerbahçe'ye transfer olan Serdar Aziz ile arasında geçen konuşma ortaya çıktı. Beyaz Futbol'un haberine göre, Serdar Aziz transferi sonrasında Fatih Terim'e : ''Teşekkürler hocam. Benim üstümde ne kadar çok emeğinizin olduğunu biliyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Hakkınızı helal edin. Başarılar dilerim şeklinde mesaj attı.

''BENDEKİ YERİN HER ZAMAN BAŞKADIR''

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in de Serdar Aziz'in bu mesajına: ''Evladım seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni isterim. Hem futbolcuğunla hem de insanlığına değer veriyorum. Bendeki yerin her zaman başkadır. Öyle de kalacaktır. Çok başarılı olmanı isterim. Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim'' şeklinde cevap verdi.

FENERBAHÇE FORMASINI ÖPTÜ, OLAY OLDU

Fenerbahçe'ye transfer olan ve Göztepe ile oynanan müsabakada yedek kulübesinde oturan Serdar Aziz karşılaşma öncesinde kendisini trübünlere çağıran Fenerbahçe taraftarına formasını öperek karşılık vermişti. Yaşanan bu gelişme sosyal medyada gündeme oturmuştu.DAMİEN COMOLLİ FENERBAHÇE İÇİN 2 KULÜBÜ REDDETTİ

Sezon başında yapılan 11 flaş transferlerden beklenilen verimin alınamaması sonucunda eleştirilerin odak noktası olan Damien Comolli için flaş bir iddia gündeme geldi. 

Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Sportif Direktör Damien Comolli, Ali Koç ile çalışmadan önce iki önemli kulüpten teklif aldı. Montpellier ve Dinamo Brest'ten aldığı teklifi kabul etmeyen Comolli tercihini Ali Koç'tan yana kullandı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)