comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fatih Altaylı'dan Halil Umut Meler iddiası! "Fenerbahçe istedi"

22 Şubat 2020, Cumartesi 15:07
Fatih Altaylı'dan Halil Umut Meler iddiası!

Spor yorumcusu Fatih Altaylı, Fenerbahçe - Galatasaray derbisiyle ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

FutbolArena - Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe sahasında Galatasaray'ı konuk edecek. Habertürk Gazetesi'nden Fatih Altaylı, derbiyle ilgili değerlendirmelerde bulunurken dikkat çeken ifadeler kullandı. Altaylı, maçın hakeminin Halil Umut Meler olmasını Fenerbahçe'nin istediğini öne sürdü.

"HALİL UMUT MELER'İ FENERBAHÇE İSTEDİ"
"Halil Umut Meler'in adam gibi maç yönetme niyeti var ise niye kalkamasın? Gördüğünü çalan adam her şeyin altından kalkar. Kafasında binbir hesapla sahaya çıkan hakem ise en basit maçın bile altında kalır. Halil Umut Meler'i Fenerbahçe'nin istediğini biliyorum. Fenerbahçe taraftarı olduğu konuşulur ama bunun bir önemi yok bence. O sahaya hakem diye beni çıkarsan ben bile Galatasaray'ı kayıramam. Hatta tam aksini yaparım belki. Bu maçı yönetecek başka geç hakemler de vardı. Meler'i seçmişler. Maçtan önce hakem konuşmak istemem doğrusu. Güvenmek isterim hakeme. Ama Türkiye'de genel olarak yargıya güven kalmadığı için hakemin dağıttığı yargıya da güven yok artık. Siyaset her yerde."

"GALATASARAY KAZANIRSA ERSUN YANAL GİDER"

"Galatasaray kazanırsa muhtemelen şampiyonluğa gider. Beraberlik halinde şampiyonluk umudu sürer. Yenilirse şampiyonluk zora girer. Fenerbahçe kazanırsa şampiyonluk umudunu yeniden canlandırabilir. Beraberlik şampiyonluktan uzaklaştırır. Yenilirse Ersun Yanal gider. Ali Koç basın toplantısı yapar."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!