comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fatih Altaylı'dan Aziz Yıldırım'a sert eleştiri: 'Galatasaray o sezon...'

04 Haziran 2018, Pazartesi 21:34
Fatih Altaylı'dan Aziz Yıldırım'a sert eleştiri: 'Galatasaray o sezon...'

Fenerbahçe Kongresi'nde Aziz Yıldırım ile Ali Koç arasında yaşananları değerlendiren Fatih Altaylı, Aziz Yıldırım'ı sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Fatih Altaylı, Bloomberg TV'de Fenerbahçe Kongresi'nde Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasındaki seçimi değerlendirdi. 

"BEN OLSAM GALATASARAY O KUPAYI KALDIRAMAZDI DİYEN BİRİNİN SPORDA İŞİ YOK"
Ali Koç'un kazanmasına sevindim. Niye sevindim biliyor musun? Spor kulübünde başkan olmak çok ucuz bir şey olmamalı. Kendi kulübünün seçimli kongresinde "Ben olsam Galatasaray o statta kupa kaldıramaz" diyen birinin sporda işi yok. Galatasaray o kupayı hak etti. Türlü alengirlerle zaten şampiyon bitirdiği sezonda play-off oynamak zorunda kaldı. Aradaki 9 puanlık fark 4.5'a indirildi ve sonunda tek maça kilitlendi. Son maçta da "Bak şu Allah'ın işine" rakibinin stadında oynuyorsun. "Ben olsam Galatasaray o statta kupayı kaldıramazdı." diyen birinin stat kapısından geçmesi yasaklanmalıydı. 

"RAKİBİNİ KUTLAMADAN STADI TERK EDEN BAŞKAN..."

Rakibini kutlamadan stadı terk eden bir başkan. Kendi takım kaptanını dövdüren, kendi kulübünün alt yapısına mafya adamları sokan, kendi taraftarlarına hakaret eden bir spor adamı olabilir mi Fenerbahçe'nin başında? O yüzden Ali Koç'un gelmesi önemli. Ali Koç'un bunları yapmayacağını umuyor ve düşünüyorum. 

"4 TEMMUZ'DA ALİ KOÇ VARDI"

Fenerbahçelilerin bilmediği bir şeyi söyleyeyim. 4 Temmuz'da o kulüpte kim vardı biliyor musun? Aziz Yıldırım gözaltında. 2 kişi vardı kulüpte. Ömer Temelli ve Ali Koç. Ali Koç işini gücünü bıraktı, yatağı yorganı kulübe serdi. Kendi şirketindeki asistanları dahi kulübe getirdi. Kulübü, kulüpten yönetti. Şirketini de kulüpten yönetti. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)