comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fatih Altaylı: "Ali Koç'a şapka çıkarıyorum"

13 Ekim 2020, Salı 00:19
Fatih Altaylı:

Fenerbahçe kulübünün transfer döneminde 8.5 milyon euro kar açıklamasını değerlendiren Fatih Altaylı, "Ali Koç'a şapka çıkarıyorum." 

FutbolArena - Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de Fenerbahçe'nin transfer sezonunda açıkladığı 8.5 milyon euro kar açıklamasıyla ilgili konuşan Fatih Altaylı, "Ali Koç yönetimi bu şekilde giderse Fenerbahçe uzun dönemde istikrarlı bir başarı yakınında dolaşan kulüp haline gelebilir." dedi. 

"RAKAMLARDA SANKİ OTURMAYAN BİR ŞEY VAR AMA..."
 "Fenerbahçe'nin limit ve transferde açıkladığı rakamlarda sanki oturmayan bir şey var. Kimsenin günahını almak istemiyorum ama kamuoyuna biraz acayip geliyor. Ancak kılıfına uydurmuşlar ve bu rakamlar bütçe olarak geçerliyse helal olsun der, şapka çıkarırım. 

"GALATASARAY'DA SİZDE O GÜÇ YOK DEMİŞTİM"

Galatasaray'da Disiplin Kurulu'na verilmeme sebep olan konuşmada şunu dedim. "Ali Koç'un gücü var, sizde o güç yok dedim. Ali Koç kendi oyuncusunu 18-20 milyon dolara satıp, o parayı döndürür dediğimde siz ne yapacaksınız?" At binenin, kılıç kuşanın. 

"ALİ KOÇ'A ŞAPKA ÇIKARIYORUM"

SPK'ya yalan beyan bulunamazlar. Bu doğrular üzerinden kulübün bilançosu kesinleştiğine göre şapka çıkarıyorum. Ali Koç ata binmiş, kılıcı kuşanmış.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!