comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Faruk Acar kimdir? Faruk Acar, Aziz Yıldırım'a destek verdi mi?

30 Mart 2018, Cuma 12:47

Faruk Acar kimdir, kaç yaşında, nereli? Faruk Acar ne iş yapıyor? Faruk Acar, Aziz Yıldırım ile birlikte mi çalışacak? Faruk Acar'ın şirketinin adı ne? Detaylar haberimizde.

Faruk Acar kimdir? Aziz Yıldırım'ın başkan adaylığını açıkladığı Çırağan Sarayı'nda görüntülenen Faruk Acar herkesi şaşırttı. Peki Faruk Acar kimdir, kaç yaşında, nereli? Faruk Acar'ın araştırma şirketinin adı ne? Faruk Acar, Aziz Yıldırım'ın listesinde mi olacak* Merak edilenler haberimizde.
 

Faruk Acar kimdir? Faruk Acar, Aziz Yıldırım ile birlikte mi çalışacak? 


Faruk Acar, andy-ar araştırma şirketinin sahibi. Faruk Acar'ın babası Milli Görüşçü Refah Partisi üyesidir. Faruk Acar İmam Hatip Lisesi'nden mezun olmuştur. Hafızlık eğitimi de alan Faruk Acar, üniversite eğitiminde Kamu YÖnetimi okudu. Faruk Acar, andy-ar araştırma şirketinin sahibi olarak kamuoyu araştırmaları üzerine çalışıyor. 1999 yılında kurulan andy-ar araştırma şirketinin sahibi Faruk Acar, seçimlerde yaptıkları tahminlerle dikkat çekmişti. Faruk Acar evli ve iki çocuk sahibidir. Faruk Acar, Bursa'da doğmuştur. andy-ar araştırma şirketinin sahibi Faruk Acar, baba tarafından Bursalı'dır.

AZİZ YILDIRIM İLE ÇALIŞACAK
FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre Faruk Acar, seçim sürecinde Aziz Yıldırım ile çalışacak. Faruk Acar'ın seçim stratejileri konusunda Aziz Yıldırım'a destek vereceği ve bu konuda sorumluluk üstleneceği öğrenildi.


Fenerbahçe Haberleri Bugün: Aziz Yıldırım başkan adaylığını açıkladı (30 Mart 2017 Cuma)


"FENERBAHÇE AZİZ YILDIRIM DEĞİLDİR"

"Bu kumpasçıların hedefi beni Fenerbahçe'den uzaklaştırmak ve kulübü ele geçirmekti. Ama bilmiyorlar ki Fenerbahçe sadece Aziz Yıldırım değildir. Atatürk'ün Cumhuriyeti ile birlikte Fenerbahçe'yi ele geçirmek istediler. Onlar zannetti ki, Fenerbahçe Aziz Yıldırım'dır."

"EĞER GERİ ADIM ATSAYDIK..."

"Savcı son sözün var mı diye sorduğunda da 'Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe' diyerek dimdik durdum. Eğer biz orada geri adım atsaydık şu an Fenerbahçe başkalarının elinde olacaktı."

"ONUR VE GURURLA ADAYIM"

"Aziz Yıldırım'ın hayatı Fenerbahçe'dir. Onur ve gururla başkan adaylığımı ilan ediyorum."

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.