comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fanatik Gazetesi'nde Necil Ülgen görevinden ayrıldı (Necil Ülgen kimdir?)

18 Şubat 2019, Pazartesi 15:23
Fanatik Gazetesi'nde Necil Ülgen görevinden ayrıldı (Necil Ülgen kimdir?)

Fanatik Gazetesi Genel Yayın Yönetimeni Necil Ülgen'in görevinden ayrıldığı ifade edildi.

FutbolArena - Türkiye'nin önde gelen spor gazetelerinden biri olan Fanatik Gazetesi'nin Genel Yayın Yönetmeni Necil Ülgen'in göevinden ayrıldığı belirtildi. Uzun yıllardır Fanatik Gazetesi'nde görev yapan gazeteci Necil Ülgen'in çalışma arkadaşlarıyla vedalaşarak görevi bıraktığı ifade edildi. 

Necil Ülgen kimdir, kaç yaşında? Necil Ülgen ne zamandan bu yana Fanatik Gazetesi'nde çalışıyor gibi soruların yanıtları haberimizde. 
 

Necil Ülgen kimdir, kaç yaşında? Necil Ülgen, Fanatik'ten ayrıldı mı?


Fanatik gazetesi'nin uzun yıllardır Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüten Necil Ülgen'in iş arkadaşları ile vedalaştığı ve görevinden ayrıldığı ifade edildi. Necil Ülgen'in yerine bir süre önce Habertürk Gazetesi'nden ayrılan Halil Özer'in geçeceği iddia ediliyor. Halil Özer, Habertürk Gazetesi'ndeki görevinden Ağustos 2018'de ayrılmıştı.
NECİL ÜLGEN'İN VEDA YAZISI

"Dile kolay 24 koca yıl geçti. Zor dönemler de geçirdik çok keyifli günlerim de oldu ama genele baktığımda geçen zamanda yaşadıklarımın paha biçilmez olduğunu görüyorum. Bana bu imkanı veren, 23 yıl boyunca arkamızda duran ve Fanatik Gazetesi'ni büyük bir marka haline getirmemize destek veren başta Sayın Aydın Doğan, Hanzade Doğan, Mehmet Ali Yalçındağ olmak üzere Doğan Ailesi'nin tüm fertlerine, son bir yıldır Fanatik'in başına geçen ve geldiği günden beri her türlü desteğini esirgemeyen başta Yıldırım Demirören olmak üzere Meltem Demirören Oktay, Sinan Oktay ve Demirören Ailesi'ne sonsuz teşekkür ederim.

Ve elbette sizlere... Fanatik'in dev bir marka olmasını sağlayan okuyucularına... Sağ olun var olun. Hatalarımız olduysa affola. Bugün elinizde tuttuğunuz Fanatik Gazetesi'nin 8493'üncü sayısı. Ben 8492'de noktayı koydum. Bundan sonra bayrağı taşıyacak arkadaşlarıma başarılar dilerim."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"