comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Faik Gürses: '92-93 sezonu tekerrür edebilir'

19 Nisan 2018, Perşembe 15:09
Faik Gürses: '92-93 sezonu tekerrür edebilir'

Gazeteci Faik Gürses, FutbolArena mikrofonlarına Süper Lig'deki şampiyonluk yarışını değerlendirirken 1992-1993 sezonunun yeniden yaşanabileceğini söyledi.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki şampiyonluk mücadelesi nefesleri keserken Gazeteci Faik Gürses, FutbolArena mikronlarına farklı bir bakış açısını aktardı.
Faik Gürses, 1992-1993 sezonunda Galatasaray ile Beşiktaş'ın şampiyonluk mücadelesi verdiğini ve Galatasaray'ın averajla şampiyon olduğunu hatırlattı.
Faik Gürses, FutbolArena'ya yaptığı değerlendirmede şampiyonun son maça kadar uzayacağını ve ufukta averaj hesaplarının olduğunu belirtti.
 

Faik Gürses'in Spor Toto Süper Lig şampiyonluğu açıklamaları


"GALATASARAY SON MAÇTA 8 ATARAK ŞAMPİYON OLMUŞTU"

"1992-1993 sezonunda Beşiktaş ve Galatasaray şampiyonluk için çekişirken 2 takım da 66 puan toplamış. Beşiktaş son maçta Gençlerbirliği'ni 3-1 yenmesine karşın Galatasaray son hafta Ankaragücü'nü 8-0 yenerek şampiyon olmuştu. Ufukta şu an için bir averaj gözüküyor. Bir puan eşitliği haricinde genel averaj ortadan kalkacak ve devreye ikili averaj girecek. İkili averajda da enteresan durumlar var."

BU SENENİN ŞAMPİYONUNU AVERAJ BELİRLEYEBİLİR

İkili averajda Beşiktaş, Fenerbahçe'ye üstün. Beşiktaş, Galatasaray'a üstün. O yüzden 93-93 sezonu tekerrü edecekmiş gibi görünüyor. Son hafta Beşiktaş ile Galatasaray arasında bir şampiyonluk mücadelesi olabilir. Belki de bu senenin şampiyonu averajla ortaya çıkacak.

Spor Toto Süper Lig ile ilgili haberlere Spor Toto Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!