comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Euroleague Final-Four ne zaman, hangi kanalda?

17 Mayıs 2017, Çarşamba 16:08
Euroleague Final-Four ne zaman, hangi kanalda?

Euroleague Final-Four maçları hangi kanaldan yayınlanacak, şifreli mi olacak, canlı izlenebilecek mi gibi soruların yanıtları haberimizde.

FutbolArena - Euroleague Final Four maçları öncesinde basketbolseverlere müjdeli haber geldi. Euroleague Final-Four maçları şifreli mi, şifresiz mi yayınlanacak sorusunun cevabı belli oldu. Euroleague Final-Four 2017 İstanbul maçları ne zaman başlayacak, hangi maçlar oynanacak ve hangi kanaldan yayınlanacak?
 

Eurolegaue Final-Four bedava bilet nasıl bulunur? 


Eurolegaue Final-Four 2017 maçlarının başlama tarihi belirlendi. Fenerbahçe'nin de mücadele edeceği Eurolegaue Final-Four 2017 maçları 19-21 Mayıs tarihleri arasında başlayacak ve Sinan Erdem Arena'da oynanacak. Eurolegaue Final-Four bedava bilet fırsatı yakalamak için Nesine.com'un yarışmasına katılabilirsiniz.
 

Eurolegaue Final-Four Fenerbahçe Real Madrid maçı ne zaman, hangi gün?


Eurolegaue Final-Four 2017'de Fenerbahçe ile Real Madrid karşılaşacak. Fenerbahçe Real Madrid Eurolegaue Final-Four maçının tarihi ve başlama saati belli oldu. Fenerbahe Real Madrid Eurolegaue Final-Four maçı 19 Mayıs Cuma günü saat 19:00'da başlayacak. 
 

Euroleague Final Four maçları hangi kanalda, şifresiz mi?


Euroleague Final Four maçları 19-21 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da oynanacak. Fenerbahçe'nin de yer alacağı Euroleague Final Four maçları Bein Sports ekranlarından canlı yayınlanacak. Euroleague Final Four maçlarını Digitürk üyesi olan herkes ücretsiz olarak izleyebilecek. Spor Ekstra paketi sahibi olmayanlar da maçları şifresiz izleyebilecek.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"