comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Euroleague Final-Four için bedava bilet şansı

10 Mayıs 2017, Çarşamba 16:12
Euroleague Final-Four için bedava bilet şansı

Eurolegaue Final-Four maçları için bedava bilet kazanma fırsatı! Eurolegaue Final-Four maçları öncesi bilet arayanlar için büyük şans. 

FutbolArena - Eurolegaue Final-Four maçları yaklaşırken heyecan dorukta. Eurolegaue Final-Four bilet fiyatları ne kadar, nerede bulunur gibi aramalarınızın cevapları haberimizde. Eurolegaue Final-Four bedava bilet şansı yakalamak için haberimizi okuyabilirsiniz. 
 

Eurolegaue Final-Four bedava bilet nasıl bulunur? 


Eurolegaue Final-Four 2017 maçlarının başlama tarihi belirlendi. Fenerbahçe'nin de mücadele edeceği Eurolegaue Final-Four 2017 maçları 19-21 Mayıs tarihleri arasında başlayacak ve Sinan Erdem Arena'da oynanacak. Eurolegaue Final-Four bedava bilet fırsatı yakalamak için Nesine.com'un yarışmasına katılabilirsiniz.


Eurolegaue Final-Four bilet nasıl bulurum?


Euroleague'in resmi sponsoru olan Nesine.com sosyal medya üzerinden #SonunaKadar ve #Hayatımın4lüsü hastah'lerini kullanarak bir yarışma düzenliyor. Bu yarışmaya katılanlar 3 arkadaşını etiketleyerek hikayelerini anlatıyor ve fotoğraf ya da videolarını gönderiyor. 15 Mayıs 2017'ye kadar devam edecek olan yarışma sonunda kazanana 4 kişili bedava Euroleague Final-Four maç bileti hediye ediliyor.

Euroleague Final-Four bedava maç bileti fırsatını yakalamak için yarışmaya buradan katılabilirsiniz.

 

Eurolegaue Final-Four biletleri ne kadar, kaç para, nerede satılıyor?


Eurolegaue Final-Four 2017'de Fenerbahçe, Real Madrid, CSKA Moskova ve Olympiakos mücadele edecek. Eurolegaue Final-Four maçları öncesinde en çok konuşulan konuların başında Eurolegaue Final-Four bilet fiyatları geliyor. Eurolegaue Final-Four maçları öncesi satışa sunulan biletlerin en düşüğü 1,800 TL, en yükseği ise 674 bin TL olarak belirlendi. Biletlerin birçoğunun tükendiği ve farklı yollarla pahalı bilet satıldığı ifade ediliyor.
 

Eurolegaue Final-Four Fenerbahçe Real Madrid maçı ne zaman, hangi gün?


Eurolegaue Final-Four 2017'de Fenerbahçe ile Real Madrid karşılaşacak. Fenerbahçe Real Madrid Eurolegaue Final-Four maçının tarihi ve başlama saati belli oldu. Fenerbahe Real Madrid Eurolegaue Final-Four maçı 19 Mayıs Cuma günü saat 19:00'da başlayacak. 

 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"