comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Eski Fenerbahçeli Jay Jay Okacha için tutuklama kararı çıktı

22 Şubat 2019, Cuma 15:13
Eski Fenerbahçeli Jay Jay Okacha için tutuklama kararı çıktı

Eski Fenerbahçeli ve Nijerya futbolu için önemli isimler arasında yer alan Jay Jay Okacha için vergi ödemediği gerekçesi ile tutuklama kararı çıkartıldı.

FutbolArena Dış Haberler - Ülkemizde bir dönem Fenerbahçe forması ile mücadele eden, oynadığı süre boyunca sarı lacivertli taraftarların sevgilisi olan Nijeryalı futbolcu Jay Jay Okacha için flaş tutuklama kararı çıkartıldı.


Fenerbahçe Haber: Eski Fenerbahçeli Jay Jay Okacha hapise mi giriyor?


Niyerja basınında yer alan habere göre, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Jay Jay Okocha hakkında gelir vergilerini ödemediği gerekçesiyle Nijerya'da tutuklama kararı çıkarıldı. Görülen davada vergi yasalarını çiğnediği için Jay Jay Okacha'nın tutuklanmasına karar verildi. 2017 yılında başlayan davaya gerekçe göstermeksizin katılım göstermeyen Jay Jay Okacha'nın vergi ödemediği tespit edildi.

JAY JAY OKACHA'NIN FENERBAHÇE FORMASI İLE GOLLERİ


Jay Jay Okacha, Fenerbahçe'de ne yaptı? Jay Jay Okacha'nın Fenerbahçe golleri


Kariyerinin bir bölümünü Türkiye'de Fenerbahçe forması ile geçiren Nijeryalı efsanevi futbolcu Jay Jay Okacha, Fenerbahçe forması ile 1996 ve 1998 yılları arasında mücadele etti. Fenerbahçe'de göstermiş olduğu başarılı performans ile 12 milyon Euro transfer bedeli ile PSG takımına transfer olan Jay Jay Okacha, 2008 yılında Bolton forması altında kariyerini sonlandırdı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)