comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erwin Koman o sözleri söyledi mi?

01 Aralık 2018, Cumartesi 14:09
Erwin Koman o sözleri söyledi mi?

Fenerbahçe, Erwin Koeman'ın Hollanda basınına verdiği röportajla ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena  Dış Haberler - Spor Toto Süper Lig'de istediği sonuçları alamayan Fenerbahçe'de teknik sorumlu Erwin Koeman'ın Hollanda basınına verdiği röportaj gündem oldu. Koeman'ın, "Fenerbahçe'de 2019'u göreceğimi sanmıyorum" şeklinde söylediği sözlerin yanlış servis edildiği belirtildi. 

FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI
Fenerbahçe, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bugün ve dün tarihli bazı basın yayın organlarında çıkan ve Hollanda'nın De Telegraaf gazetesine dayandırlan haberde Antrenörümüz Erwin Koeman'ın Fenerbahçe'de 2019 yılını göremem dediği belirtilmiştir. 
 
Antrenörümüz Erwin Koeman'ın hiçbir gazeteye bu yönde bir beyanatı olmamıştır. De Telegraaf gazetesi internet sitesinde dün ilgili haber içeriğinde düzeltme yapılmasına rağmen bugün haberin aynı içerik ile halen kamuoyuna sunulduğu görülmektedir." ifadelerine yer verildi. 

PEKİ KOEMAN NE DEDİ?

Hollanda'nın De Telegraaf gazetesine bir röportaj veren Erwin Koeman'ın, "Fenerbahçe'de yeni yılı görebileceğimi düşünmüyorum. 2019 yılına kadar 7'den fazla maç var. Bir gün veya bir hafta olacağını biliyorum. Uzun süreceğini sanmıyorum." dediği ifade edilmişti. Fakat söz konusu haberde bugün yapılan düzeltmede Koeman'ın yaptığı açıklamayı kendisi için değil, Fenerbahçe'nin teknik direktör konusundaki kararını hakkında söylediği belirtildi. 

Yapılan düzeltmede Koeman'ın "Fenerbahçe'de kalacak mısınız" sorusuna verdiği yanıt şu şekilde:

"Fenerbahçe bir karar vermek için biraz bekleyebilir. Fakat uzun süreceğini ve yılın sonuna kadar olacağını sanmıyorum. Yıl sonuna kadar 7 maç daha var. Kulüp bu kararı bir gün veya bir hafta içerisinde verebilir. Gerçekten daha uzun süreceğini düşünmüyorum."

Fenerbahçe ile ilgili haberlere Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"