comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erwin Koeman'dan Ali Koç'a: ''Tanrı onu cezalandırdı''

25 Şubat 2019, Pazartesi 16:07
Erwin Koeman'dan Ali Koç'a: ''Tanrı onu cezalandırdı''

Fenerbahçe eski teknik direktörü Erwin Koeman, Hollanda basınına Akhisarspor maçı sonrasında yaşananları anlattı.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de Cocu'nun yerine takımın başına geçen Hollandalı teknik adam Erwin Koeman, Hollanda basınına Fenerbahçe'de yaşadıkları hakkında flaş açıklamalarda bulundu.


Fenerbahçe Haber: Erwin Koeman'ın Ali Koç açıklamalar


Fenerbahçe'de Fhilip Cocu'nun gönderilmesi sonrasında takımın başına geçici olarak getirilen Ersun Koeman, Ersun Yanal'ın gelişi sonrasında görevinden alınmıştı. Hollandalı teknik adam Fenerbahçe'nin başına olduğu süreçte yaşadıkları hakkında Hollanda basınına açıklamalarda bulundu.

''TÜM TAKIMA DÖNDÜ VE 'OTOBÜSLE GELECEKSİNZ' DEDİ''
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Akhisarspor yenilgisi sonrasında takıma verdiği otobüs cezası hakkında konuşen Koeman: ''Türkiye, insanların duygularıyla yaşadığı bir ülke. Oradaki maceram son derece güzel ve eğiticiydi. Bu nedenle Türkiye'ye gittiğim için çok mutluyum.

Akhisarspor maçı sonrasında başkan soyunma odasına girdi ve takıma dönere 'Siz otobüsle gideceksiniz, biz kendi uçağımızla'' dedi. Ancak tanrı onu cezalandırdı. Havaalanında çok sis vardı ve bu nedenle biz, kendisinden önce İstanbul'a vardı'' dedi.


Erwin Koeman, Fenerbahçe'de ne yaptı?


Cocu'nun alınan başarısız sonuçlardan sonra görevinden ayrılması sonucu Fenerbahçe'nin başına geçen Hollandalı Teknik Direktörü Erwin Koeman'ın yeni takımı belli oldu. Fenerbahçe'nin başında bu sezın 9 karşılaşmada yer alan Hollandalı Teknik Direktörü Erwin Koeman, Umman Milli Takımı ile her konuda anlaşma sağladı ve resmi sözleşmeyi imzalamak üzere Umman'a gitti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"