comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ersun Yanal'ın istediği iki futbolcu: İrfan Can ve Mahmut Tekdemir

15 Haziran 2019, Cumartesi 00:56
Ersun Yanal'ın istediği iki futbolcu: İrfan Can ve Mahmut Tekdemir

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Medipol Başakşehir'den İrfan Can Kahveci ve Mahmut'un alınmasını istedi. Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok son gelişmeleri değerlendirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni sezonun transfer çalışmaları devam ederken teknik direktör Ersun Yanal, Medipol Başakşehir'den İrfan Can Kahveci ve Mahmut'u kadrosunda görmek istiyor. Emre Belözoğlu ile yapılan görüşmelerin ardından anlaşma sağlanırken, Ersun Yanal'ın İrfan Can Kahveci ve Mahmut'u da takımda görmek istediği öğrenildi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe'de İrfan Can Kahveci ve Mahmut transferi


Milliyet Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Senad Ok, FutbolArena TV Transfer Arenası canlı yayınında son gelişmeleri yorumladı. Senad Ok, "İrfan Can Kahveci ve Mahmut konusu da önemli. Bu iki futbolcu hakkında gelişme bekliyorum.     Çünkü Ersun Yanal'ın net olarak bu iki futbolcuyu da istediklerini biliyorum." diye konuştu. 

Öte yandan Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ise WinWin programında yeni sezonun transfer çalışmaları hakkında şu açıklamaları yaptı:
"HEDEFLERİMİZ OYUNCULARLA KONUŞUYORUZ"

Yeni kurulan scout sisteminden oyuncu taranıyor. 4 aydır canlı olarak oyuncular izleniyor. Bir taraftan sayın başkanım ve ekibi oyuncuları taramaya, onlarla anlaşmaya ve Fenerbahçe'nin menfaatleri doğrultusunda takımı oluşturmaya çalışıyoruz. Sanıyorum birkaç gün içinde önemli açıklamalarda bulunacağız. iyi gidiyor. Hedeflediğimiz oyuncularla konuşuyoruz. Biraz uzak olanlar var, onlara yetişmeye çalışıyoruz. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

MAÇ GÜNÜ | Türkiye - İzlanda maçı canlı iddaa, uzman yorumlar ve istatistikler